Soundbar do 1800

danielo1994

New member
Tak jak w temacie poszukuje jakiegoś soundbar'a do 1800zł nie przekraczając tego budżetu na pierwszy ogien napalilem się na Samsunga HW-H750 ponieważ nowego do 1400zł wyhaczy wiem że to stary model ale lepszy będzie chyba niż HW-K550 i jako drugi do wyboru to JBL SB400 co myślicie o tym? może jakieś inne propozycje? zależy mi na dobrym basie i głośności, nie koniecznie na efektach dzwiekowych.
 

Audio_33

New member
Pisz do @blackninja za kilka stówek więcej możesz mieć JBL SB450. To dopiero potęga basu jest i nie tylko. Ja go mam i jestem zadowolony. Poczytaj sobie temat o SB450.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz z dobrych jeszcze Philipsa 7140, a jeśli dopłata niewielka to do SB 450
 

sajmony

Member
Ja proponuje Denona DHT-S514, jest właśnie w dobrej cenie (1559) na OleOle, dostajesz 10% rabatu gdy wrzucisz do koszyka. Ja też długo szukałem i po odsłuchu kilku modeli dzisiaj zamówiłem Denona.
 

Audio_33

New member
JBL sb450 potwierdzam ostatnio oglądałem jakąś ostrą strzelankę to nawet mój kot uciekł z fotela bo nie wiedział co się dzieje :D
 

Adfla

New member
Miałem okazję odsłuchać wczoraj Samsunga HW-K650. Gra przyjemnie, ale jak porównałem ze stojącym obok JBL SB400, no to szczerze powiem, nie spodziewałem się, że soundbar może grać tak potężnie.

SB400 bardzo mi się podobał, szkoda że nie ma Wifi, bo dla mnie to obowiązkowy punkt specyfikacji. Tak naprawdę w budżecie <2k zł dużego wyboru soundbarów z wifi nie ma. Biorąc pod uwagę samą jakość dźwięku, na pewno w JBL warto zainwestować.
 
Do góry