Soundbar do 1500zl

tomasz.

New member
Polecicie jakis soundbar albo cos innego co poprawi dzwiek z tv w okolicach 1000-1500zl?
Tv Panasonic 65gx820.
 

mors111

Active member
Bez reklam
Polecicie jakis soundbar albo cos innego co poprawi dzwiek z tv w okolicach 1000-1500zl?
Tv Panasonic 65gx820.

do samego TV czy też będziesz na tym słuchał muzyki ?

dołóż parę zł i zakup JBL Bar 3.1 , o cenę zapytaj na forum naszego forumowego magika cenowego - Blackninja ( pewnie niewiele dołożysz do tych 1.500zł , a warto dla dużej mocy tego soundbara )
 

leszekmw

New member
TomekOp idź do sklepu i posłuchaj 207.
ja sie zdziwiłem po odsłuchu i przeczytaniu tylu pozytywnych opinii..
generalnie takie małe tanie soundbary to pierdziawki ale w takim Q60 przynajmniej jakoś to soczyście gra ..
 

nielot

Member
Tak patrzę sobie na specyfikacje..... Bida z tymi JBL że tylko DD dekodują. Mam sporo filmów z samym DTS i wtedy...... tylko stereo zostaje o ile się nie mylę
 

tomasz.

New member
Tyle ile żona pozwoli wydać :p
Raczej ten JBL wykracza po za budżet i pewnie wybór padnie na Yamaha 207 albo Denon 316.
Nie oczekuje fajerwerków ma to tylko poprawić dźwięk z tv.
Na grajbelkę wydawać więcej sensu nie widzę, lepiej kupić używany amplituner i dobrać jakieś głośniki do niego.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
DO 1500 zł - Zostaje JBL Bar 2,1. DO Bar 3,1 musisz jeszcze ciut dozbierać kasy.
 

leszekmw

New member
tomasz. nie rób błędu z tą Yamahą .
pójdź do MM , tam zazwyczaj mają 207 i samsunga Q60... , zdziwisz się jaka różnica w odsłuchu..
 

TomekOp

Member
Leszekmw dobrze pisze posluchaj jak graja i sam zdecydujesz. Mi yas 207 odpowiada ale wiadomo ze zawsze mozna lepiej.
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Tak patrzę sobie na specyfikacje..... Bida z tymi JBL że tylko DD dekodują. Mam sporo filmów z samym DTS i wtedy...... tylko stereo zostaje o ile się nie mylę
To wtedy urządzenie które owe filmy będzie odtwarzać rozpakuje to z dts i wyśle do soundbara w wielokanałowym pcm lpcm i masz dźwięk.
 
Do góry