Soundbar do 1200 zł

Witam.Tak jak w tytule poszukuję dobrego sundbara w budżecie do 1200 zł.
Soundbar ma nagłośnić pomieszczenie 20 mkw.Telewizor 60"
Przeznaczenie to 60% tv w tym filmy 40% muzyka.
Czekam na Wasze propozycje.
 

davids80

New member
Przyznam, że również stoję przed tym dylematem.
Wcześniej byłem zdecydowany na coś innego, ale niestety zmuszony zostałem obniżyć budżet. W tej chwili wybór zawęziłem do:
Panasonic SC-HTB680
Samsung HW-H551
 

psiaja

Member
Posiadam LG NB4530A. Fajnie gra - jest to zasługa głównie głośnika basowego,który dodaje do dźwięku tego, co brakuje w głośnikach TV.
Początkowo miałem trochę problemu z poprawnym sparowaniem z Samsungiem F6770 (wspólne włączanie się zestawu), ale ostatecznie problem został rozwiązany.
Teraz wszelkie programy a głównie FILM i MUZYKĘ ogląda się z przyjemnością !
Szczerze, to gdybym dziś gdybym kupował listwę głośnikową miałbym jeszcze większą zagwozdkę do rozgryzienia niż 3 m-ce temu - przy zachowaniu podobnych właściwości audio(?) czy postawić na samsugna F551 (bezproblemowa obsługa dzięki AnyNet+), czy LG, który pięknie mieści się na nóżce pod ekranem TV i wkomponuje się w całość
 
Witam.Po dłuższym zasanowieniu doszedłem do wniosku że troszkę więcej wyłożę za sprzęcik.Tak powiedzmy do 2 tys.Proszę o propozycję ciekawych soundbarów.Zależy mi na jak najczystszym brzmieniu oraz dobrym miękkim basie.
 

AWGUST72

Klub HDTV.com.pl
VIP
W tej cenie mogę Ci polecić to co sam słuchałem, czyli Yamaha YSP 1400 i JBL SB 400 , szczególnie ten drugi może Ci się spodobać bo co by o nim nie mówić ma kopa. Choć z drugiej strony, byłem bardzo zafiksowany na tego soundbara a jak posłuchałem stosunkowo słabego zestawu stereo ( wzm. Denon 520 i kolumny JBL ES 30 )to wycofałem się z jego kupna. Ja jednak szukam kompromisu do muzyki i filmu , więc z tego powodu przestałem patrzeć na taki sprzęt. Najrozsądniejsze będzie jak przesłuchasz sobie kilka soundbarów i wtedy wyjdzie w praniu. Blackninja proponował mi jeszcze dwa modele Philipsa Fidelio ale one są trochę ponad Tówj zamierzony budżet.
 
Do góry