Soundbar do 1000zł

Hej,
Jestem posiadaczem TV Philips 55PUS z serii7334/12
Chciałem trochę poprawić trochę komfort oglądania poprzez polepszenie audio.
Szukam jakiegoś soundbara 2.0/2.1 bo nie mam miejsca na rozstawianie głośników po mieszkaniu.
Zależy mi, żeby obsługiwał Dolby Atmos, DTS oraz sterowanie przez HDMI (czyli żeby włączał się i wyłączał równolegle z TV) no i oczywiście najlepszy stosunek jakości do ceny.



Dodatkowo fajnie jakby miał Bluetooth i była możliwość bezpośredniego połączenia ze smartfonem i puszczenia jakiejś muzyki.

Jako,że telewizor warty był 2500 złociszy, to na samo audio absolutne max. to 1000PLN
Czy gra warta jest świeczki? Co byście polecili?
 

Zeniffar

New member
Atmos za 1000 zł to tylko w nazwie, o ile w ogole, poza tym soundbar za 1k to raczej szrot. Moim zdaniem nie warto.

Wysłane z mojego M2102K1C przy użyciu Tapatalka
 

KLOSjanek

Member
Bez reklam
Tak szczerze to nic:( jak chcesz dobry dżwięk naprawdę dobry bez fajerwerków typu DTS Atmos itp. to polecam Bose Tv mam wsypialni i do gier i Netflix czy radia Bt gra dużo lepiej niż pseudo zestawy .
 
Dzięki, w takim razie chyba odpuszcze temat. Bo telewizor w tym momencie warty 2tys PLN wiec nie ma sensu aż tyle inwestować w dzwięk.
Swoją drogą, to chyba powinni zacząć produkować monitory profesjonalne na użytek domowy właśnie bez audio, bo to tylko generuje koszty przy zakupie, a i tak potem trzeba dokupować coś żeby mieć lepsze audio.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz teraz w specjalnych cenach LG GX i LG 1 ( Meridian) dla niebieskich członków forum. Napisz na PW ale musisz się śpieszyć bo jest ilość ograniczona.
 
Do góry