Soundbar do 1000 zl. Muzyka i filmy

najtel

New member
Witam,
Poszukuje jakiegos soundbara do 1000 do sluchania muzyki i ogladania filmow z TV.
Miejsca na Kino Domowe niestety nie mam ani za kanapa, ani po bokach TV, ohranicza mnie tez maly pokoj, prostokat o wymiarach 3x5, gdzie TV stoi na srodku dluzszej sciany...

Szukam czegos co bedzie mialo mozliwie jak najlepsza jakosc dzwieku, nawet na najwyzszym ustawienu glosnosci, niekoniecznie mocny bas, bo w tej wielkosci pokoju i tak wszystko bedzie dudniło.



Powiedzcie mi tez przy okazji, jak to jest z podlaczaniem tego typu sprzetu do TV, bo nigdy sie w to nie bawilem. Czy da sie przelaczac miedzy dzwiekiem z TV na dzwiek z soundbara wlaczajac go tylko, czy trzeba za kazdym razem cos grzebac w ustawieniach TV ? Chcialbym zeby to sie dzialo z automatu.
Soundbara nie bede uzywac zawsze gdy TV bedzie wlaczony, tylko na konkretne filmy i muzyke.

Obecnie podlaczylem sobie zwyklu zestaw komputerowy LG 2.1 przez AUX sluchawkowy i dzwiek mam jak podlacze wtyczke jack i nie da soe tego przelaczyc w zaden sposob. Czyli za kazdym razem jak chce sluchac na nich, to musze je podlaczac. Chce tego uniknac.


Pozdrawiam
 

zotac

New member
Witam,
Też się przymierzam do soundbara do 1000 zł mam 4 typy na oku jeśli ktoś z was słyszał jak grają tzn nie plastikowo to doradzi jaki:D


1.Samsung SAMSUNG HW-J355
2.LG LAS350B
3.Panasonic SC-HTB18EG-K
4.Panasonic SC-HTB485
 

zotac

New member
W najgorszym wypadku będzie LG LAS350B ale też bym się skusił na JBL SB 100 tylko że bez sub ale widziałem że jest wejście na niego więc nic straconego tylko kwestia jaki sub i jaka moc i czy uciągnie bo znalazłem suba YAMAHA YST-SW012.Też fajnie gra i się prezentuje Yamaha ATS-930 więc kwestia jaki.
 

zotac

New member
Jestem w posiadaniu JBL SB 150 i muszę przyznać że gra porządnie:)Filmy i słuchanie muzyki dobrej jakości to teraz przyjemność.Przed wyborem chciałem kupić coś z Samsunga,LG,Sony ale to nie ta liga żeby go porównywać z JBL SB 150.Jeśli ktoś chce mięć wyraźne i czyste brzmienie bez natarczywego dudnienia z suba to polecam JBL SB 150.
 

MaXeN84

New member
A ja polecam LG LAS 450H, jako entuzjasta miękkiego basu i testując kilka modeli uważam, że do tej kwoty (650zł) nie znajdzie się nic lepszego, no i woofer z listwą łączy się bezprzewodowo już w tej cenie. Zaskakująca moc oraz czystość dźwięku nawet przy głośniejszych ustawieniach (chociaż szczerze nawet do połowy głośności nie dojechałem w skali do 100, ustawienie 15-20 to już daje sąsiadom popalić)
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Jestem w posiadaniu JBL SB 150 i muszę przyznać że gra porządnie:)Filmy i słuchanie muzyki dobrej jakości to teraz przyjemność.Przed wyborem chciałem kupić coś z Samsunga,LG,Sony ale to nie ta liga żeby go porównywać z JBL SB 150.Jeśli ktoś chce mięć wyraźne i czyste brzmienie bez natarczywego dudnienia z suba to polecam JBL SB 150.
Dobry sprzęt to jest i szczęście po zakupie.
 

zotac

New member
A ja polecam LG LAS 450H, jako entuzjasta miękkiego basu i testując kilka modeli uważam, że do tej kwoty (650zł) nie znajdzie się nic lepszego, no i woofer z listwą łączy się bezprzewodowo już w tej cenie. Zaskakująca moc oraz czystość dźwięku nawet przy głośniejszych ustawieniach (chociaż szczerze nawet do połowy głośności nie dojechałem w skali do 100, ustawienie 15-20 to już daje sąsiadom popalić)



akurat miałem okazje posłuchać sprzętu LG jak również kina domowego LG 5.1 z pseudo wzmacniaczem u znajomego to dla mnie dźwięk był sterylny a sub pomimo że bym zjechany prawie na min to dudnił natarczywie ale każdy lubi to co lubi.
 
Ostatnia edycja:
Do góry