SoundBar czy SoundStand

shados

New member
Chciałbym stosunkowo niewielkim kosztem poprawić jakość dźwięku z telewizora (radia, filmów z dysku czy 3D). Zastanawiam się co warte jest rozwiązanie typu sounstand jako idealne dla mnie ze względów lokalowych i małego dziecka buszującego przy telewizorze. Czy ktoś miał do czynienia właśnie z tego typu podstawkami?

Chciałbym porównać poniższy soundbar z podstawką grającą:
Soundbar SAMSUNG HW-H450
Soundstand SAMSUNG HW-H610
(linków niestety nie mogę dodać)
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Czyli jednak soundbar?

"Shados", a ja Ci proponuje SONY HT-XT1. Jeżeli znajdziesz . Ja go mam i jestem bardzo zadowolony. Ta podstawka nie zastąpi Ci prawdziwego kina domowego. To służy dla tego żeby za każdym razem nie włączać całego zestawu z kolumnami i ampi. Na pokój do 15 metrów kwadratowych będzie w samy raz. Ma na pokładzie: 4 HDMI ARC.!!! Optyk. Analog. DTS- HD !! HD-MA. Obsługę 4K. I td. Tylko ze to jest podstawka 2.1. Ale pamiętaj że soundbary z takimi kodekami HD , kosztują w dwa razy więcej. A ta podstawka, uwierz mi , warta wydania 1000 zt. Tylko pamiętaj, to nie zastąpi Ci prawdziwego zestawu kolumn.
 

shados

New member
@savron: czy trzeba mieć telewizor sony by wszystkie funkcje wykorzystać? Sprzęt jest dostępny np w media czy saturnie i wydaje się naprawdę ciekawy. Tylko jak podłączyć to zgodnie z linkiem powyżej?
 
Do góry