Soundbar czy może głośniki logitech z906 nie wiem co wybrać...

makus

New member
Witam,

Mam problem, podły mi logitech z-5500 12 letnie.
Co kupić jakiś soundbar np yamaha yas-207/ats-2070 to chyba to samo? Lub jbl 3.1 lub 5.1coś tylko to jednak już trochę kosztuje... czy może logitecha z906...?
Przeznaczenie głównie do gier na konsolach czasem film no i telewizja multimedia. Salon około 40 m z aneksem jeśli to ma znaczenie. Sam już nie wiem czy te soundbary zagrają ok lepiej od logitecha, na kolumny z prawdziwego zdarzenia nie mam miejsca i kasy.
Z góry dzięki za jakiś odpowiedzi.
 

makus

New member
Salon trochę ma i np te Yamahy co podałem to mogą nie ogarnąć...? ten DTS x to faktycznie tak działa, czy to chwyt marketingowy? Zakup raczej na raty 0%, póki co zdecydowałem się oddać logitecha z5500 do naprawy i teraz czekam na diagnozę wycenę naprawy... były mi one wystarczające... Jbl bar 5.1 widziałem w mm i zrobił na mnie wrażenie... Ale drogi. Tak się zastanawiam, bo za rok max dwa tv będę miał do wymiany, teraz mam plazmę panasonic 42pz85ea. Czy te soundbary będą współpracować z moim tv? Choć zawsze jest wejście optyczne...
 

makus

New member
Witam,
Jbl bar 5.1 jest super, ale chyba zdecyduje się na tą yamahe yas -207 bo ta ats -2070 ponoć jest gorsza?
Logitecha z-5500 mogę naprawić za 500 zł padła elektronika subwoofera...zastanawiam się c z y warto, bo chyba nie...
 
Do góry