Soundbar Bose 700

szybal

Banned
JA mam duży salon ten drugi bas u mnie się sprawdza trudno to opisać .
JA kupię te nowe sourandy jeżeli różnica będzie nie wielka to je zwrócę i zostanę przy starych.
 

xavierpl

New member
JA mam duży salon ten drugi bas u mnie się sprawdza trudno to opisać .
JA kupię te nowe sourandy jeżeli różnica będzie nie wielka to je zwrócę i zostanę przy starych.



Ok daj znać jak grają ja z obecnych jestem bardzo zadowolony nie wiem czy na 20 m2 drugi bas to nie będzie już przesada sam jeden daje mega radę na + 40 nie idzie wytrzymać [emoji846]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
 
Ostatnia edycja:

szybal

Banned
U mnie też te sourandy dają radę graja bardzo fajnie ale muszę odsłuchać te nowe :)
Jeżeli chodzi o drugi bas to już według potrzeb ja jestem mega zadowolony.
 

szybal

Banned
Na takie czekam w MM
 

Attachments

  • Screenshot_20190627-194202_Chrome.jpg
    Screenshot_20190627-194202_Chrome.jpg
    21,1 KB · Wyś: 37

Inglewood

New member
Idąc za ciosem, zakupiłem okazyjnie moduł basowy 700 do soundbara 700.
Wczoraj byłem lekko zdegustowany niemałym wydatkiem, ale dziś po kilku godzinach odsłuchu i ustawień, stwierdzam, że nie żałuję żadnej złotówki na subwoofer. A mianowicie, po ponownej kalibracji za pomocą ADAPTIQ i żmudnych ustawień urządzeń w moim pokoju wygląda to następująco; Soundbar: Kanał centralny +30, Niskie tony +20, Wysokie tony +70, Moduł basowy: +50.
Efekt?
- sporo przestrzeni i niewymuszonych wysokich, czytelna średnica, z dobrą separacją i lokalizacją źródeł, bas z mocną podstawą, ale dobrze kontrolowaną i trzymaną w ryzach, bez zbędnych przedłużeń wybrzmień czy niepotrzebnego odchudzenia, podbicie średnicy o +30 dało też mocniejszego kicka basowi, szczególnie na werblu. Ogólnie jestem bardzo zadowolony z zestawu, szczególnie że radość popiera żona, pod względem reprodukcji dźwięku jak i wyglądu. :)
 

xavierpl

New member
Rozmawiałem z gościem który zajmuje się sprzedażą bose i powiedział szczerze ze te nowe 700 poza wyglądem znaczącej różnicy w dźwięku w porównaniu ze starszymi sorroundami nie dadzą [emoji22]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
 

xavierpl

New member
Powiedzcie mi przed dodaniem nowych głośników muszę usunąć wszystkie głośniki opcjonalne i ponownie dodac moduły basowe i nowe sorroundy czy bez usowania starych dodać nowe ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
 

szybal

Banned
Rozmawiałem z gościem który zajmuje się sprzedażą bose i powiedział szczerze ze te nowe 700 poza wyglądem znaczącej różnicy w dźwięku w porównaniu ze starszymi sorroundami nie dadzą [emoji22]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
Dziwne ja mam inne informacje z 2 różnych źródeł.
Jak kupię sprawdze sam.
Z tego co ja ustawiłem różnica ma być odczuwalna zobaczymy.
 

xavierpl

New member
Dlatego tez zamówiłem sam sprawdzę tylko czy muszę odinstalowywac wszystkie głośniki opcjonalne i dodać na nowo przed podłączeniem nowych ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
 

kcz3

New member
Idąc za ciosem, zakupiłem okazyjnie moduł basowy 700 do soundbara 700.
Wczoraj byłem lekko zdegustowany niemałym wydatkiem, ale dziś po kilku godzinach odsłuchu i ustawień, stwierdzam, że nie żałuję żadnej złotówki na subwoofer. A mianowicie, po ponownej kalibracji za pomocą ADAPTIQ i żmudnych ustawień urządzeń w moim pokoju wygląda to następująco; Soundbar: Kanał centralny +30, Niskie tony +20, Wysokie tony +70, Moduł basowy: +50.
Efekt?
- sporo przestrzeni i niewymuszonych wysokich, czytelna średnica, z dobrą separacją i lokalizacją źródeł, bas z mocną podstawą, ale dobrze kontrolowaną i trzymaną w ryzach, bez zbędnych przedłużeń wybrzmień czy niepotrzebnego odchudzenia, podbicie średnicy o +30 dało też mocniejszego kicka basowi, szczególnie na werblu. Ogólnie jestem bardzo zadowolony z zestawu, szczególnie że radość popiera żona, pod względem reprodukcji dźwięku jak i wyglądu. :)


Hey jaka to cena okazyjna ? I gdzie masz ustawiony sub?
 
Do góry