Soundbar all-in-one do 3500

Witam wszystkich
Poszukuję soundbara o najlepszej jakości w stosunku do ceny, który w znacznej mierze poprawi dźwięk z TV i może dodać też dźwięk przestrzenny. Może być tylko soundbar bez subwoofera (posiadam dobre stereo wraz z subwooferem). Mam na uwadze trzy modele:
1. Bose Soundbar 900
2. Bowers & Wilkins Panorama 3
3. Sony HT-A5000
Który z w/w będzie lepszy ? A może jest jeszcze jakiś inny w zbliżonej cenie (do 3500 zł) ?
 

janek58

Member
Mam ten sam dylemat (post niże). Czytam, czytam (bo nikt nie odpisuje konkretnie) i coraz bardziej skłaniam się ku Bose 900. Właściwie to już podjąłem decyzję. Sony odpadł jako pierwszy - bo to masówka, opinie różne, niby chwalony, ale… itd. B&W ma swoje plusy, jednak gdzie nie znajdę porównanie z Bose - przegrywa. Więc Bose.
 

janek58

Member
Im dłużej czytam o tych soundbarach wymienionych w tytule to mam coraz większy dylemat. Bose świetny, ale okazuje się że ma kilka minusów: brak DTS, bez subwoofera (system 5.0.2). I ponownie pojawił się Sony. Dalej drążę. Dam znać o decyzji.
 
Jednak Bose. Kupiony.
Daj znać jak z tą (ekskluzywną) górną taflą szkła... czy nie odbija światła od TV (oczywiście jeżeli masz ją bezpośrednio pod TV). I jak wygląda sprawa z basem, czy jest słaby, wystarczający, czy może dość mocno odczuwalny, bo właśnie B&W ma specjalne, wbudowane głośniki - niby subwoofery.
 
Witam
Jestem na ostatniej prostej do zakupu soundbara all-in-one. Na placu boju pozostały dwa w opcji 7.1.2 - kanałowe w zakresie 3999 - 4300 zł:
1. Sony HT-A7000
2. Philips Fidelio TAFB1/10

Niestety nia mam możliwości ich odsłuchu, pozostaje tylko zakup internetowy.
Co będzie najlepszym wyboorem ?
 
Do góry