Soundbar 5.1

Jump-er

New member
Cześć,
Szukam dobrego soundbar'a 5.1 pod kino. Salon+kuchnia około 30m^2. Wstępnie byłem zdecydowany na JBL 5.1, ale niestety ma za duży subwoofer. Możecie cos polecić powiedzmy do 3000zł?
 

szybal

Banned
Bardziej się skłaniam ku LG SK10Y. Cena 2400, Dolby Atmos i trochę mniejsza ta skrzynka basowa. Jakieś opinie?
Miałem tego LG jeżeli nie dokupisz satelit tylnych to kupa dużo basu i wysokich mało środka .Wykonanie suba masakra no i ten gabaryt strasznie długi ten soundbar.
Atmos na kartonie w praktyce nie miałem jak przetestować myślę że pic na wodę .
Oddałem do sklepu i kupiłem Bose 700 i od tej pory jestem w soundbarem raju. :)
 

Jump-er

New member
Ok to odpuszczam. Czytałem za to dużo pochlebnych opinii na temat Samsung Harman Kardon. Myślałem o modelu HW-Q70R, nie jest to 5.1, ale wygląda solidnie.
 

wojtek013

New member
Polecam Polk Audio Magnifi Max SR

Mam i jestem bardzo zadowolony..
Miałem, ze względu na - nie wiem jak to napisać - trzaski, pyknięcia z suba podczas cichego słuchania, zamieniłem na JBL 5.1
Niektórzy opisywali też problemy z satelitami.
Jak to wygląda u Ciebie?

Polk ma nieco mniejszy subwoofer niż JBL, i subiektywnie grał nieco lepiej w stereo. Niestety nie miałem ochoty czekać na kolejne aktualizacje, które nie wiele wnosiły.

Ciekawi mnie, czy rozwiązali problem.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
 

wojtek013

New member
To znaczy, że pewnie coś tam poprawili. Jeśli faktycznie nic nie pyka i ma fajny głęboki bas (który był, a zniknął po kolejnym updacie, a pykanie pozostało); wziął bym Polka.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
 

uszyneq

New member
Mam Polka kilka dni i powiem że rewelacja, tylne głośniki dają radę i robią super efekt dźwiękowy w filmach.
Kupowanie samego soundbar nie ma sensu - tylne głośniki robią robotę.
Co do trzasków to nic takiego nie mam i cały zestaw gra super. Polecam.
Porównywałem go z jbl 5.1 ale Polk gra lepiej i kosztuje 2400 a jbl powyżej 3 tys...
 

arek810316

New member
Mam Polka kilka dni i powiem że rewelacja, tylne głośniki dają radę i robią super efekt dźwiękowy w filmach.
Kupowanie samego soundbar nie ma sensu - tylne głośniki robią robotę.
Co do trzasków to nic takiego nie mam i cały zestaw gra super. Polecam.
Porównywałem go z jbl 5.1 ale Polk gra lepiej i kosztuje 2400 a jbl powyżej 3 tys...
Który model dokładnie?
 
Do góry