Soundbar 3000-4000zł jako?

cannibal

New member
Witam myślę nad kupnem Samsung HW-Q900A Dolby Atmos, ale listwa ma 120cm długości i by musiał jedną stroną dotykać ściany szafki to samo z LG SL8Y czy możecie coś polecić coś z listwą co ma około 1 metara?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
DO tych potrzeb sięgałbym po Soundbary z Dolby Atmos :
- LG SN11
- JBL bar 9,1
- LG G1 - w specjalnej ofercie dla niebieskich członków forum
 

Przemo82

New member
Witam myślę nad kupnem Samsung HW-Q900A Dolby Atmos, ale listwa ma 120cm długości i by musiał jedną stroną dotykać ściany szafki to samo z LG SL8Y czy możecie coś polecić coś z listwą co ma około 1 metara?




Mam model hw q900t w zasadzie ten o który pytasz ma poprawiony moduł Wi-Fi w modelu który ja posiadam często objawiał się problem z rozłączaniem w ciągu dnia do kilku razy czas przerwy wynosił ok 5-10s a były dni że w ogóle się grajbelka nie rozlaczał aby to naprawić należało zmienić kanał wifi problem zniknał w modelu o który ty pytasz jest to poprawione tj ta przypadłość nie pojawia się .W stosunku do modelu q900t dodano obsługę airplay 2 oraz funkcję korekty pomieszczenia ,w obydwu modelach masz neutralny profil dźwiękowy (q900a również będąc w RTV euro AGD miałem okazję odsłuchać ) stereoronia słuchając Spotify jest przyzwoita jak i scena dźwiękowa mając na uwadze kategorie soundbarową w obydwu modelach siedzą te same przetworniki w układzie 7.1.2 moc sumaryczna to 406W (subwoofer ma 160)w obydwu modelach dodam miałem okazję posłuchać przed zakupem:
tcl Ray danz 540W
Soundbar LG SL8Y 440w
Sharp HT-SBW800 570w
JBL Bar 5.1 Surround 550W
I wiem jedno waty watom nierówne o dziwo najgłośniej z dużą dynamiką ,'kopytem' zagrał Samsung czuć dużą rezerwę prądową oraz zapas mocy dodam bez przesterów oraz zniekształceń nawet trudniejszych utworów w skali głośności 1-100 już przy 50 było mega głośno (zależy to też od źródła dźwięku ) dodam JBL którego miałem za faworyta wypadł najsłabiej panie za dużo basu za dużo ..bas góruje nad całością pasma tam gdzie nie powinno być basu tam zestaw dodaje od siebie .Swoją grajbelke mam w pomieszczeniu 20m2 filmy oglądam z głośnością na poziomie 20-25 . Jeśli idzie o materiały z serwisów typu Netflix ,Prime Video czy Apple tv przestrzenność nie jest zła ale zyskuje baaardzo o ile zdecydujesz się na zakup głośników surround tj swa9500s bajka naprawdę kawał dobrego zestawu wtedy oglądanie materiałów z ww.serwisow svod ma sens ja u siebie mam swa9100s sam czekam aż Samsung wypuści aktualizacje dla modelu q900t która odblokuje parowanie z modelem swa9500s ,q900a jest z tym modelem głośników kompatybilny .Z perspektywy uważam że ta linia grajbelek jest świetna i pisze to jako osoba która nie jest fanem Samsunga, w domu tv Phillipsa oraz Sony ,to co mi się nie podoba to brak maskownicy na belce zamiast tego jest tkanina nazywają to kvadrat także przygotuj się na częste czyszczenie :mrgreen:oraz kompletnie nieprzemyślane umieszczenie wyświetlacza na górze belki a nie od frontu ,żeby wiedzieć co się dzieje jaki tryb dzwięku jest włączony musisz podejść do listwy ,z pomocą przychodzi aplikacja na androida SmartThings za pomocą której masz pełny dostęp do ustawień
 

Attachments

  • Screenshot_2021-10-21-02-26-26-072_com.samsung.android.oneconnect.jpg
    Screenshot_2021-10-21-02-26-26-072_com.samsung.android.oneconnect.jpg
    565,9 KB · Wyś: 18
Ostatnia edycja:

Przemo82

New member
Witam myślę nad kupnem Samsung HW-Q900A Dolby Atmos, ale listwa ma 120cm długości i by musiał jedną stroną dotykać ściany szafki to samo z LG SL8Y czy możecie coś polecić coś z listwą co ma około 1 metara?
Optymalny rozmiar tv to od 65 cali wzwyż do q900a poniżej jak to u mnie wygląda jeszcze z Philem 70cali a przed zakupem pml9506 .Dodam jak mieszkasz w bloku i chcesz częstych wizyt Policji oraz masz wkurzających sąsiadów q900a jest dobrym wyborem potrafi całą chałupą zatrzęść a na poważnie
ma mega mocny dynamiczny dźwięk nadmienie że subwoofer potrafi zejść do 27hz także emocje ci zapewni dźwięk jest z mocnym przytupem tam gdzie bas jest potrzebny sub ci go wytworzy tam gdzie pojawia się średnica oraz wysokie tony dodam nie kłujące w uszy tam ci zestaw to wytworzy naprawdę sprzęt wart kupna zarówno w kwestii filmowej jak i muzycznej jak masz jakieś pytania chętnie odpowiem zarówno q900a oraz q900t to praktycznie te same modele,pozdrawiam .
 

Attachments

  • Screenshot_2021-10-21-02-36-54-106_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2021-10-21-02-36-54-106_com.miui.gallery.jpg
    628,5 KB · Wyś: 62
Ostatnia edycja:
Do góry