soundbar 1000 zł - sama grajbelka

dark3lf

New member
Witajcie!
Poszukuję do pokoju (10 m2) soundbara bez zewnętrznego subwoofera w budżecie ok 1000 zł. Głównie do polepszenia dźwięku z TV + możliwość podłączenia telefonu przez bluetooth.


Zastanawiałem się nad kupnem:
Yamaha YAS-107
Denon DHT-216
Sony HT-X8500 - ale tu budżet znacznie przekroczony.


Co sądzicie o powyższych, może ktoś z was użytkuje? Jaki będzie najlepszy wybór
 

dark3lf

New member
Widzę, że niektórzy za bardzo pofantazjowali... Pisałem, że interesuje mnie wyłącznie belka bez osobnego subwoofera i raczej trzymamy się budżetu tj. 1000 zł. Nie interesują mnie również podstawki pod TV. Jedyne sensowne odpowiedzi jak na tą chwilę to Wesley1 i krzysztofradio wskazujące na Yamaha YAS-107.


Proszę zatem o sugestie belek w ramach określonych parametrów
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Nic innego nie ma juz na rynku, jesli mamy sie trzymac Twoich kryteriów.
To na prawdę sensowny sprzęt, szczególnie tej cenie.

W zeszłym roku ogarniałem temat.
Belkę bez suba (ale z sensownym basem) chciałem od dawna kupić teściom. Szukałem wszystkiego, niedrogiego i koniecznie bez suba, ale same gów... lub noname...
W zeszłym, roku remontowałem jeden pokoik i chciałem belkę tym razem dla siebie. Skończyło sie na Focal Dimension, ale miałem Yamaszkę na testach w domu.
Gdybym nie słyszał Focala, to zostałbym przy Yamaszce.
Yas-107 mozna znaleźć w dobrych cenach, nawet czasem po 700 zł się trafiają, np na OLX jako nietrafione prezenty, itp.
 
Ostatnia edycja:

dark3lf

New member
dzięki wszystkim za poradę, w takim razie polowanie na Yamaszkę będę robił... chociaż dawno, żadnego promo nie widziałem.
Ale niedługo urodziny więc taniej w klubieMM będzie można wziąć ;)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Poszukaj, może trafi sie jeszcze 106 w dobrych pieniądzach. Kazdy nastepny model jest droższy, ma nieco zmieniony design, drobne zmiany kosmetyczne, ale bebechy te same, nie wpływające na audio lub funkcjonalność, chyba, że zależy CI na wodotryskach.
Powodzenia!
 
Ostatnia edycja:
Do góry