Sounbar Philips tab8905 - problemy

Darco V

New member
Witam serdecznie,

Zakupiłem niedawno sounbar Philipsa model 8905 (3.1.2) oraz dwa głośniki TAW6205/10 w celu zrobienia sobie systemu dźwięku przestrzennego. Samo parowanie nawet poszło gładko. Ogólnie mam parę pytań problemów tj.:

1. Sounbar na poziomie 1 jest zbyt głośny (żeby uspac córkę przy muzyce muszę wyłączać soundbara i słuchać na głośnikach z tv)

2. Przy każdym włączeniu tv sounbar nie pamięta poziomu głośności (zawsze jest to poziom 4, który jest dosyć głośny już) - ustawienia bassu, treb. Poziomu głośności suba pamięta.

3. Gdy włączę muzykę przez bt grają wszystkie głośniki. Jedna sprawa, że głośniki zakłócają sygnał z telefonu (muszę położyć tel koło belki lub nie koło głośniczków co jest irytujące bo nie mogę trzymać tel na kanapie), dwa: belka jest połączona przez HDMI arc z tv - w tv włączone jest dolby i działa - YT czy Netlfix jest ok pomimo, że jak się przyłoży ucho do małych głośników to szumią. Niestety przy żadnej opcji Muzyka np z YT czy z apki sound nie działa prawidłowo jak przy bt.

Pytanie czy Philips ogarnia takie rzeczy aktualizacjami? Na tyle niektóre z tych rzeczy (głównie głośność) drażnią, że myślę o zwrocie do ME tego sprzętu (chociaż nie wiem czy mogę rozpakowany i używany zwrócić)
 
Do góry