Sounbar do muzyki do 2500

piotrwl

New member
Witam.
Mam pytanie odnośnie zakupu soundbara, który w 50% będzie służył do słuchania muzyki (Spotify i radio internetowe).
Na oku mam 3 modele:
  • Philips TAB8905
  • JBL BAR 500
  • TCL C935U - tego brak na ten moment w sprzedaży.

Proszę o poradę który najlepiej sprawdzi się.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Z tych co podałeś jeśli do muzyki 50% - to żaden !
Te są dobre do kina domowego - owszem.
Do muzyki potrzebujesz modelu z szerszą sceną muzyczną , szczególnie odczuwalny środek.
Tu najbliżej masz soundbar LG g1 ( produkowany przez firmę Meridian - kosztował 4499 zł)
Teraz dla członków forum z LG Polska masz za 1999 zł .
 

Mariu

Member
A jaki polecasz z droższych ale ty h które otwierają wysoki pułap cenowy . Taki który również w muzyce radzi sobie dobrze
 
Miałem Ambeo , zestaw Bose 700 , Samsung Q90r , Sonos Beam 2 , jakieś JBL , Denony , powiem krótko Ambeo , potem długo długo nic , Sennheiser na 23 metrach jeśli trzeba potrafi rozpętać piekło , skala dźwięku , dynamika i efekty przestrzenne do jakich nie zbliży się konkurencja , kupiłem go zaraz po przesiadce z pełnego zestawu kd Klipsch reference i uszy nie cierpiały , dodam od razu warto dokupić subwoofer w moim przypadku SVS 2000 Pro , ma też swoje wady jak każdy sprzęt , dla niektórych cena , gabaryty i waga , dosyć się grzeje ,
powolne uruchamianie , generalnie mistrzem szybkości obsługi to on nie jest , ale jak się rozbuja to jak mistrz wagi ciężkiej kosi przeciwników .
 

Chmarski

New member
Ma być do 2500 PLN. A tu mowa o zestawie z subem za ponad 10k PLN :rolleyes:

Testowałem przez weekend JBL 9.1 i mi nie podszedł do muzyki.

Dzisiaj przyszedł Polk Magnifi 2 i pod względem muzyki zrobił lepsze wrażenie od tego JBLa. A już na 100% lepiej wydać na niego 1500 PLN (promocja w Denon Store jest), niż okolice 4000 PLN za JBL. Oczywiście jeśli trzymamy się muzyki.
Jeśli chodzi o kino to lepszy jest JBL 9.1.

Wchodząc na poziom cenowy Ambeo to bym wolał złożyć stereo w tej cenie. Oczywiście, zakładam, że muzyka jest priorytetem, a nie kino.
 
Do góry