SonyHD1000,HC9 plus SonyVegas9plat.błąd?

wskalski

New member
czy spotkaliście się z takim problemem że na początku ujęcia na TV jest niestabilny obraz? w każdym przypadku kiedy obraz startuje z czarnego do bardzo jasnego (np. dużo nieba) - jest ułamek sekundy niestabilności.... na moim LCD-eku (LG) jak dam tryb obrazu łagodny to jest niezauważalne, ale jak standardowy lub dynamiczny to jest nie do oglądania... nie wiem czy to wina kamery (HD1000E, to samo na HC9E) czy obróbki w Sony Vegas Platinium9 czy może telewizora, może komputera (2rdzenie)..... może ktoś miał coś podobnego, please....:)
 

wskalski

New member
jak wyżej

wykluczyłem telewizor, kamery sprawne, czyli nie radzi sobie komputer albo Sony Vegas 9 Platinium.......!!!....??? pomocy......:)
 

mocomus

New member
wskalski napisał:
wykluczyłem telewizor, kamery sprawne, czyli nie radzi sobie komputer albo Sony Vegas 9 Platinium.......!!!....??? pomocy......:)

Jaki komputer ? Jaki system ?

Z moich doświadczeń wynika iż SVP9 nie powoduje żadnych problemów.
 

wskalski

New member
Sony Vegas 9 Plat. - błąd?

Komputer:
Pentium E5200 Dual-Core, 4GB RAM, Windows XP Pro

goście z Sony Vegas strasznie mętnie tłumaczą, czepiają się głupot nie związanych z problemem - albo mają 500 pytań dziennie albo dobrze wiedzą co jest i ukrywają.......
 

wskalski

New member
wersja Platinum

teraz zauważyłem że ten efekt niestabilności widać już na podglądzie, czyli jak finalny plik może być dobry... ....dalej męczę przez internet gości z Sony i dalej temat nie załatwiony
 

wskalski

New member
wersja platinum

kodeki? a Sony Vegas do obróbki HDV (na wejściu i wyjściu HDV/1080i) może stosować inne kodeki niż zainstalowane swoje??? kurcze, jak to sprawdzić???
 
Do góry