Sony55HX750 gdzie kupić?czy warto?

ziom4671

New member
Witam jestem zainteresowany kupnem nowego telewizora LCD firmy Sony wstępnie wybrałem model KDL-55HX750 czy ktoś z was go posiada? Po drugie jestem z Płocka gdzie lepiej kupić ten telewizor w SonyCenter czy w Mediamarkt. Proszę opinie pozdrawiam.
 

mistrzb

Member
Na telewizory sony to MM i saturn maja bardzo dobre ceny i czesto sa w gazetkach. Ostatnio 55hx751 (czyli 2 pary okularow w komplecie) + bluray s490 gratis (cena kolo 500zl) kosztowal 6499. Obserwuj promocje, ale tez spytaj sie bezposrednio w sklepie, bo moze cos utargujesz ;)
 

ziom4671

New member
Na telewizory sony to MM i saturn maja bardzo dobre ceny i czesto sa w gazetkach. Ostatnio 55hx751 (czyli 2 pary okularow w komplecie) + bluray s490 gratis (cena kolo 500zl) kosztowal 6499. Obserwuj promocje, ale tez spytaj sie bezposrednio w sklepie, bo moze cos utargujesz ;)

Właśnie widziałem promocje w MediaMarkt ale już wszystkie zostały wysprzedane:???: Handlowiec z MM ma dzisiaj mi dać odpowiedz czy jeszcze jakiś się znajdzie w takiej okazji. Gdzie lepiej kupić w MM czy w SonyCenter?
 

sensej

New member
Witam!

To mój pierwszy post, a piszę, bo nigdzie w necie znaleść odpowiedzi nie mogę. Mam telewizor Sony kdl 55HX750 i problem z filmem w mkv 3D, bo jak podłącze dysk do tv to nie widzi dysku (toshiba), a jak podłączę do odtwarzacza blu ray co dodali w gratisie bdp s490 to otworzył, ale telewizor nie miąl aktywnej opcji polączenia obrazów obok siebie. Aktywne było tylko 2D-3D. Jakieś sugestie?
 

adas2412

New member
Witam!

To mój pierwszy post, a piszę, bo nigdzie w necie znaleść odpowiedzi nie mogę. Mam telewizor Sony kdl 55HX750 i problem z filmem w mkv 3D, bo jak podłącze dysk do tv to nie widzi dysku (toshiba), a jak podłączę do odtwarzacza blu ray co dodali w gratisie bdp s490 to otworzył, ale telewizor nie miąl aktywnej opcji polączenia obrazów obok siebie. Aktywne było tylko 2D-3D. Jakieś sugestie?
Dziś w media markt jest promocja na ten telewizor ale 40 cali http://www2.mediamarkt.pl/lp/P_MM_PLV_2506HHV1.pdf
sorry nie zauważyłem że tez jest 55cali + 22cali telewizor
http://www2.mediamarkt.pl/lp/P_MM_PLV_2506HHV1.pdf
 
Ostatnia edycja:

eM!

New member
Witam!

To mój pierwszy post, a piszę, bo nigdzie w necie znaleść odpowiedzi nie mogę. Mam telewizor Sony kdl 55HX750 i problem z filmem w mkv 3D, bo jak podłącze dysk do tv to nie widzi dysku (toshiba), a jak podłączę do odtwarzacza blu ray co dodali w gratisie bdp s490 to otworzył, ale telewizor nie miąl aktywnej opcji polączenia obrazów obok siebie. Aktywne było tylko 2D-3D. Jakieś sugestie?

Dysk musisz mieć sformatowany w systemie plików FAT16, FAT32 i exFAT.
Dobrze jak dysk ma osobne zasilanie a nie tylko z USB (zawsze to mniejsze obciążenie portu USB)
Co do 3D z filmu, który chciałeś odtworzyć w BDP-S490 napisz więcej szczegółów, bo ciężko mi jest cokolwiek zasugerować.
Jakimi kablami podłączony masz odtwarzacz do TV, co to za film (parametry).
 

Groven26

New member
Witam jestem zainteresowany kupnem nowego telewizora LCD firmy Sony wstępnie wybrałem model KDL-55HX750 czy ktoś z was go posiada? Po drugie jestem z Płocka gdzie lepiej kupić ten telewizor w SonyCenter czy w Mediamarkt. Proszę opinie pozdrawiam.

Dobrze trafiłeś :) Do Auchan w Płocku zawita niebawem model 40 calowy. Zapraszam na dział RTV - pytaj o Radka, może uda się zamówić większy model 55 cali.
 

eM!

New member
Zgadza się - podstawowa gwarancja według prawa UE ma 2 lata.
Możesz dokupić dodatkowe 3 lata pełnej opieki producenta. Nie jest to ubezpieczenie oraz serwis sklepu.
Więcej doczytasz TUTAJ - zakładka serwis extra. Oraz Regulamin serwisu extra.
Moim zdaniem warto dorzucić trochę pieniędzy (oczywiście bez przesady), bo jest to tylko elektronika, która może działać 10 lat bez najmniejszej usterki lub popsuć się pierwszego dnia po np burzy, która uszkodzi moduł zasilający.
 
Do góry