Sony40X3500

scenik

New member
Jaka jest różnica między Sony 40x3000 a 40x3500.
Czy jest to telewizor warty 9000 zł?
Proszę o pomoc co jest w tych samych pieniadzach lepszego, albo porównywalnego.
 

wojtek_iwan

New member
Temat poruszany już wielokrotnie na forum. X3000 i X3500 to bliźniacze telewizory różniące się zasadniczo obudową (X3000 plasykowa - możliwość zmieniania ramek, natomiast X3500 szczotkowane aluminium)

Czy jest wart tych pieniędzy czy nie sam sobie musisz na to odopwiedzieć zadajac sobie pytanie czy jesteś w stanie wydać 9 tys czy nie.
Konkurencja jest raczej troszkę tańsza np Sharp XL2E

Prównywalne są Samsungi, Sony, JVC, Toshiby i Sharpy.

Najlepszym wyborem jest własna subiektywna ocena, zarówno pod względem wyglądu (od 40 cali to już tak naprawdę "meble") jak i odczuć z obcowania z obrazem. Jednym przypada do gustu "naturalność" (dla mnie aż do bólu - obraz jakby zamglony, wyblakły) Sharpa innym podoba się paleta barw którą prezentują Telewizory Sony.
 

scenik

New member
Dzięki za odpowiedź. Już nabyłem wczoraj wieczorem x3500 i nie żałuje wydanej kasy jest super.
Pozdrawiam Scenik
wojtek_iwan napisał:
Temat poruszany już wielokrotnie na forum. X3000 i X3500 to bliźniacze telewizory różniące się zasadniczo obudową (X3000 plasykowa - możliwość zmieniania ramek, natomiast X3500 szczotkowane aluminium)

Czy jest wart tych pieniędzy czy nie sam sobie musisz na to odopwiedzieć zadajac sobie pytanie czy jesteś w stanie wydać 9 tys czy nie.
Konkurencja jest raczej troszkę tańsza np Sharp XL2E

Prównywalne są Samsungi, Sony, JVC, Toshiby i Sharpy.

Najlepszym wyborem jest własna subiektywna ocena, zarówno pod względem wyglądu (od 40 cali to już tak naprawdę "meble") jak i odczuć z obcowania z obrazem. Jednym przypada do gustu "naturalność" (dla mnie aż do bólu - obraz jakby zamglony, wyblakły) Sharpa innym podoba się paleta barw którą prezentują Telewizory Sony.
 

scenik

New member
Kupiłem go w salonie Sony w Warszawie, kilka stów więcej niż na allegro, ale pewny i jest przesuper
Scenik Pozdrawiam
wojtek_iwan napisał:
A gdzie dokonałeś zakupu i w jakiej cenie, bo z tego co się oriętujeto są duże problemy z zakupem tego modelu.
 

pienta

New member
wojtek_iwan napisał:
A gdzie dokonałeś zakupu i w jakiej cenie, bo z tego co się oriętujeto są duże problemy z zakupem tego modelu.

Torres.pl w Białymstoku miał go na pewno przed świętami (okolice 22-go) więc moze jeszcze są ;)
 

wojtek_iwan

New member
scenik napisał:
Kupiłem go w salonie Sony w Warszawie, kilka stów więcej niż na allegro, ale pewny i jest przesuper
Scenik Pozdrawiam

Pare stów? Cyli ile jeśli można spytać wyniosło Cię to? z tego co wiem najtaniej od CS mozna wyrwac ten telewizor za jakieś 10700, a na allegro czy w wyszukiwarkach taniości w Warszawie ten telewizor chodzi za okolo 9100-9200, wiec to juz nie pare stówek tylko 1500 za tyle mozna miec PS3 :]
 
Do góry