Sony zapowiada nową wersję PS3

xroma

New member
Najmniejszy, najlżejszy i najpiękniejszy ...
ps-black.jpg


Sony ogłosiła na "Tokyo Game Show" nadejście nowej wersji lżejszego i mniejszego PS3.
Będzie wydany w czerni i bieli, w wersji w odniesieniu do wewnętrznego dysku HDD 500GB i 250GB.

Spodziewana premiera w Europie na 12 października z cenami na 299,99 i 229,99 €.

ps-white.jpg
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
W koncu jakos to wyglada, obie wersje kolorystyczne bardzo ladne. Tylko ten pad, ile to juz lat ..brrr.
Szkoda ze tak pozno, teraz to juz czekamy powoli na PS4.
 
Ostatnia edycja:

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
widać że kolega jest obiektywny i nie chwali za wszelka cenę tylko to co posiada bo to co posiada jest najlepsze, ja wybrałem xkloca bo mi pad lepiej pasował, lepiej by mi leżał od PS to bym kupił PS, a jak by nie było jedna i druga konsola jest cholernie awaryjna bez wyjątku :)
 

pieniążek1

Active member
Bez reklam
widać że kolega jest obiektywny i nie chwali za wszelka cenę tylko to co posiada bo to co posiada jest najlepsze, ja wybrałem xkloca bo mi pad lepiej pasował, lepiej by mi leżał od PS to bym kupił PS, a jak by nie było jedna i druga konsola jest cholernie awaryjna bez wyjątku :)
moja smiga jak ta lala :smile:
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
U mnie podobnie zaden z moich xboxow w tym te starsze nie padl, a zawsze kupuje zaraz po premierze wiec mozna powiedziec ze testuje dla innych, podobnie jest odpukac z PS3, generalnie to z tego co siegam pamiecia nigdy nie odmowily wspolpracy.
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Sony na koniec życia current genów wydaje odświeżoną wersję ps3 w cenie takiej, jakby to był jakiś cud techniki. No sorry ale w ogóle te ceny rzędu 1000zł+ za ponad 6cio letni sprzęt to jakieś żarty. Psn+, xbox live dlc itp - te konsole to przecież powinni za darmo dawać. Doczekamy się niebawem że granie stanie się hobby tylko dla zamożnych ludzi.
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
no ja ze swoim x klocem nie miałem zbytnio dużo szczęścia hehe, mam znajomych co maja PS i tez servis odwiedzały, no ale fanie że jednak potrafią być bezawaryjne, swojego naprawie ostatni raz i dam braciszkowi, a sobie kupie nowego :)
 
Do góry