Sony***XR***X95J czy warto go kupić ?

Mateo89

New member
Witam panowie czy warto mojego Sony xf9005 65 cali wymienić na nowszy model podany w tytule. Zależy mi na HDR bo oglądam wszystko w 4k i nie chciał bym by efekt był słabszy ale zależy mi też na tym by TV był szybszy bo mój prawdę mówiąc wolno działa nawet po przywróceniu ustawień fabrycznych i wyczyszczeniu cache i ten tragiczny plastikowy pilot masakra. Czy ktoś już robił test tego konkretnego nowego modelu w 65 calach? Jeśli tak to proszę o link iwasze opinie mile widziane. Pozdrawiam.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Zmiana Sony XH na Sony XR nie wiele Ci wniesie.
To powinieneś sięgać chociaż po 65" Ale mini Leda .
Ile masz max kasy ?
 

kola01

Well-known member
Bez reklam
Google Chrome to nazwa Android TV 10. OD wcześniejszej wersji, tj. Android TV 9 różni się jedynie kosmetycznymi zmianami w interface. Różnice są na tyle małe, że niektórzy producenci planując aktualizacje, pomijają tę wersję systemu.
Pierwsze istotne zmiany zostały zapowiedziane dopiero w Android TV 12 (ma wyjść jesienią).
https://www.rtvmaniak.pl/9600650/android-12-aktualizacja-zmiany/
 
Ostatnia edycja:

MarcinGD

New member
Google Chrome to nazwa Android TV 10. OD wcześniejszej wersji, tj. Android TV 9 różni się jedynie kosmetycznymi zmianami w interface. Różnice są na tyle małe, że niektórzy producenci planując aktualizacje, pomijają tę wersję systemu.
Pierwsze istotne zmiany zostały zapowiedziane dopiero w Android TV 12 (ma wyjść jesienią).
https://www.rtvmaniak.pl/9600650/android-12-aktualizacja-zmiany/

To jest coś więcej niż android. W Google tv masz google assistant gdzie w x95j masz wbudowany mikrofon w telewizor. Za pomocą komend głosowych robisz wszystko. To jest taki google home speaker.
 

kola01

Well-known member
Bez reklam
To jest coś więcej niż android. W Google tv masz google assistant gdzie w x95j masz wbudowany mikrofon w telewizor. Za pomocą komend głosowych robisz wszystko. To jest taki google home speaker.

Zauważ, że Android to produkt Google. Zmiana nazwy z Android TV na Google TV została wprowadzona wyłącznie po to, żeby nie mylić systemu dla telewizorów z Androidem na smartfony/tablety. W rzeczywistości jest to dalej ten sam Android TV tylko z numerkiem wyższym o 1.
Przy okazji, w Android TV 9 też jest asystent głosowy, który działa OK.
 

tobot

Member
Witam panowie czy warto mojego Sony xf9005 65 cali wymienić na nowszy model podany w tytule. Zależy mi na HDR bo oglądam wszystko w 4k i nie chciał bym by efekt był słabszy ale zależy mi też na tym by TV był szybszy bo mój prawdę mówiąc wolno działa nawet po przywróceniu ustawień fabrycznych i wyczyszczeniu cache i ten tragiczny plastikowy pilot masakra. Czy ktoś już robił test tego konkretnego nowego modelu w 65 calach? Jeśli tak to proszę o link iwasze opinie mile widziane. Pozdrawiam.
Lekkie podejście do 65XR95j pojawiło się na instalki.pl

(Lekkie, bo niewiele tam o samym obrazie, ale za to sporo i bardzo przekonujaco o systemie i jego działaniu itp.). Również trafiona uwaga o wygórowanej cenie - cecha wszystkich nagłośnionych premier, wyczekiwanych i "trochę" spapranych pomimo "postępu", Tv tego roku. Wbrew naszej nadziei.
Cóż, czekam na zapowiadanego gdzieniegdzie Sharpa.
 
Ostatnia edycja:
Do góry