Sony XR-65X95J

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
RÓżnica jest ważna - bo jak korzystasz z TV TRWAM to wówczas faktycznie nie zobaczysz różnic. Przy materiałach natywnych - różnice będą.
 

kola01

Well-known member
Bez reklam
RÓżnica jest ważna - bo jak korzystasz z TV TRWAM to wówczas faktycznie nie zobaczysz różnic. Przy materiałach natywnych - różnice będą.

Miałeś okazję porównać oba TV tzn. A90j vs A94J? Czy to A90j ma zawężoną paletę barw czy A94j za szeroką? Czy szersza paleta w A94j nie niesie za sobą np. gorszej czerni/mniejszych kątów? Który byś wybrał z tych dwóch nie patrząc na cenę?
 

deusexe

Member
Wczoraj była promocja w Sony Centre za ok 4850zł za XR-65X94J dziś bydlaki już podnieśli do 5200, zdążył ktoś kupić :p ?
 

hiper86

New member
No tak, ale ja nie chcę na raty ;) Liczę jeszcze na Black Friday...

Może być problem bo z tego co wiem( rozmowa z Sony Center) nie ma tych telewizorów, i ich na sklep nie dostają

Też myślałem o 94j ale w sumie skłaniam się ku x90j, nie potrzebuję "hej google" i jaskrawzego obrazu, bo takie są różnice wg pracownika Sony Center
 

Gikey

Klub HDTV.com.pl
VIP
No tak, ale ja nie chcę na raty ;) Liczę jeszcze na Black Friday...

A tak bardzo ci te raty przeszkadzają jeśli dzięki temu masz taniej?
Do tego jednorazowo nie wydajesz pieniędzy tylko np. w 20 ratach. Ustawiasz w banku stałe zlecenie na te 20 rat i zapominasz o problemie.
 

deusexe

Member
Po prostu nie lubię zobowiązań :p Czekam jeszcze na Cyber Monday i jak nie to przewertuję regulamin czy można szybciej spłacić całość w RTVEUROAGD
 

mpDante

Member
Bez reklam
Przecież raty spłacasz bankowi i zgodnie z prawem możesz wcześniej spłacić. Ewentualnie będzie to miało negatywny wpływ na późniejszą historię kredytową. Ponoć banki nie lubią wcześniejszego spłacania kredytów (nie wiem jak to wygląda przy tych 0).
 

deusexe

Member
Dzisiaj była promocja w neonet na XR65X90J za 3999 PLN, ale momentalnie poszły. Dziwi mnie, że ciągle ten na który poluję XR65X94J nigdzie niedostępny, albo w absurdalnych cenach. Ale nie o to, nie o to... Na pepper pojawiły się skrajne opinie, że obraz jest beznadziejny, aż podpada pod troling sponsorowany, bo wcześniej w testach pisali, że jest super. Przecież to następca "OLED killera" i aż tak by zmarniał? Może ktoś posiada i podzieli się wrażeniami.
 
Ostatnia edycja:

stanek.94

New member
Przecież raty spłacasz bankowi i zgodnie z prawem możesz wcześniej spłacić. Ewentualnie będzie to miało negatywny wpływ na późniejszą historię kredytową. Ponoć banki nie lubią wcześniejszego spłacania kredytów (nie wiem jak to wygląda przy tych 0).

Bank ma gdzieś co tam sobie kupowałeś na raty i to jak sobie to spłacałeś nie ma dla nich żadnego znaczenia. Tak samo jak te wszystkie bajki że kupując RTV na raty potem przy zakupie mieszkania będziesz miał większą zdolność kredytową :D
 
Do góry