Sony Xperia C5 Ultra fablet 6 calowy z "0" ramką.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sony Xperia C5 Ultra fablet 6 calowy z "0" ramką.



Nowy fablet od Sony, z obfitym ekranem 6 calowym, zminimalizowaną ramką o bardzo dobrych właściwościach. Ukaże się po 16 sierpnia na świecie w cenie około 1500 zł .



Sony Xperia C 5 posiada Ultra cienki 6-calowy ekran o rozdzielczości Full HD [1.920x1.080 pikseli] . Ma 8-rdzeniowy procesor MediaTek 6752 taktowany zegarem 1,7 GHz oparty o 2 GB pamięci RAM. Pamięć zewnętrzna 16GB z możliwością rozbudowy za pomocą karty microSD do 200GB.


Sony Xperia C 5 Ultra ma kamery 13 megapikseli zarówno z ​​tyłu jak i z przodu.
Posiada czujnik Exmor RS z lampą błyskową LED.

Smartfon będzie działał na nowym Androidzie 5.0 Lollipop oraz będzie miał WiFi, Bluetooth 4.1, DLNA, NFC, GPS i 4 G LTE.
Jego wymiary to 164,2 x 79,6 x 8,2 mm i ciężar 187 gramów.


fullhd
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Myślę że jeszcze troszkę i doczekamy smartfonów w wielkości 6,5-7 cali - to kwestia czasu... Dla mnie już 6 cali to już nie do przyjęcia właśnie ze względu na wielkość to po pierwsze, a po drugie jak już coś większego to lepiej mieć tel. normalnych rozmiarów a do tego mieć tablet choćby 8 calowy... dla mnie takie rozwiązanie jest lepsze.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dokładnie, praktykuje podobną zasadę.
8" w tablecie doskonale się sprawdza każdego dnia, a sporo mniejszy telefon nie ciśnie w portkach.
Nic nie mam do Xperi, ale chcąc nie chcąc skazany jestem na Samsungi, fizyczny przycisk "home" + dotykowy obok "back", to idealny duet i nie wyobrażam sobie już innego korzystania z mobilnych urządzeń.
 

robertuss

Active member
Bez reklam
a mi się właśnie podoba.I jego starczy brat Z ultra 6,4 cale ekran.Kosztował ponad 2 lata temu 3 tys , a dziś zaledwie 1000zł...a ten jako nowość zaledwie 1500zł.niezle
 
Do góry