SONY XH9096 vs X90K 75'

Posiadam 65' Sony XH9096 jestem bardzo zadowolony od ponad 2 lat. Poszukuje teraz 75' (chętnie celowałbym w 85' ale niestety $$ za droga impreza) czy zakup X90K to dobry pomysł? to jest lepszy model? To jest zastępca tego XH9096? Może się ktoś wypowiedzieć? A może zupełnie coś innego zaatakować? Posiada jakieś wady/minusy model X90K ?
Głównie oglądane netflixy, hbo, filmy z kompa + telewizja naziemna.
 

SEBOL74

Member
Bez reklam
Ja posiadam 75XH9096 i po prawie 2 latach walki z wadami oprogramowania (zawiechy, restarty, problem z kartą CAM i inne), wreszcie czerpię pełną radość i nie zamieniłbym go na żaden inny, nawet na oleda bo ma fantastyczną czerń i kontrast . Seria XK to tak naprawdę to samo co XH tyle, że muszą nadać nową literkę bo model z nowego roku. Jedynie czym się może różnić to tym, że może nie posiada pierwotnych wad co XH. I tak naprawdę zyskasz tylko na calarzu a nie lepszej jakości. Ja bym szukał 75XH - może zostały gdzieś ostatnie sztuki. Na pewno będzie tańszy niż XK bo starszy a na pewno nie gorszy.
 

SEBOL74

Member
Bez reklam
Sprostowanie. Seria XK to rocznik 2022. Pomiedzy XH i XK był jeszcze XJ z 2021. Ale i tak nie ma to wg mnie większego znaczenia.
 
Do góry