Sony XH9005, XH9077, XH9096 czym one się różnią?

SLAV7

New member
Bez reklam
Do słabszego sygnału zdecydowanie SONY 65XH9505. Z trzech metrów będzie ok choć ja mam wersję 49 cal i z 3 metrów czasem widać niedostatki przy bardzo słabym sygnale. Zapewniam jednak, że będzie lepiej niż na każdym LG nawet OLED.

Oczywiscie są tacy, którzy napiszą, że do 3 m to 75 cali. Tak do 4K będzei ok i to też musi być dobry bitrate.
 

macrus

New member
Dziękuję za informację.
Miałem poprzednio 55 cali i przy zakupie zastanawiałem się czy nie wziąć 65. Teraz kolejny telewizor i nie chcę popełnić tego samego błędu, że wybrałem mniejsza przekątną.
 

SEBOL74

Member
Bez reklam
Jak kupicie nano to potem nie narzekajcie ze wieczorem czerń świeci na niebiesko i macie blooming jak jasna cholera. Moj 75" xh9096 po ostatniej aktualizacji działa stabilnie. A przy dobrych ustawieniach obrazu można uzyskać taką czerń jak na załączonym zdjęciu.
 

Attachments

  • 20210215_232427.jpg
    20210215_232427.jpg
    253 KB · Wyś: 54

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Każdy wybiera wielkość jak mu się podoba.
Ale faktycznie wielkość na przestrzeni lat ma największe znaczenie.
Pytanie tylko czy wystarczy kasy ?

marcus - jeśli teraz wiesz , że 65" - to od razu bierz 70-75".
Bo za miesiąc najdalej dojdziesz do wniosku , że jednak szkoda że nie słuchałeś ...
Tym bardziej , że masz specjalne pakiety.
 

Michu30

New member
Bierz też pod uwagę że czym większa przekątna ekranu tym bardziej daje znać o sobie DSE czyli efekt brudnego ekranu. Niestety ale w dużych tv częściej je daje się zauważyć.
 

12jojko

Banned
Bierz też pod uwagę że czym większa przekątna ekranu tym bardziej daje znać o sobie DSE czyli efekt brudnego ekranu. Niestety ale w dużych tv częściej je daje się zauważyć.

Nie do końca się zgodzę, mam 43-calowego Philipsa z 2020 roku i takiego DSE jeszcze nigdy na żadnym tv nie miałem. Na starym 32-calowym Philipsie fullhd też mam okropne DSE. Gdyby się producenci przykładali, to tego DSE mogłoby wcale nie być, ale mają w tyłku klientów, wolą nawpierniczać nikomu niepotrzebne funkcje do tv, a olać to, co najważniejsze w telewizorach - jakość obrazu.
 

Petru23

Banned
Idealnie nie jest a może będzie lepiej ;)
No i pyk, we wtorek powinien już być. Oby, to sobie porównam 1:1

Najwyżej zamówię trzeciego xh90
 

Petru23

Banned
Neonet, z kodem eniedziela. Taniej raczej nie będzie ;)
roznice między x1 4kbhdr 3gen a x1 ultimate napawają mnie optymizmem właśnie przy słabszym sygnale.
 
Ostatnia edycja:

kola01

Well-known member
Bez reklam
Cena bardzo dobra. Podobna była na BF. W międzyczasie było tylko drożej. Dużo drożej.
 
Do góry