Sony XH9005, XH9077, XH9096 czym one się różnią?

drosophilia

Active member
Bez reklam
jak ktos z woj. lodzkiego, okolice Sieradza, +- 15 km. to zapraszam na obejrzenie jak gra Sony XH9005, zrodlo PS5 oraz canal+ internetowy
 

SDman

Banned
Oj bo "przepalę Diesla" :) , jaki dokładnie (model) dekodera ? Może z samej aplikacji ?
 
Ostatnia edycja:

juzeg76

Member
Ja puściłem z pendrive aktualizacja około 10 min, gołym okiem zmian żadnych nie widać. Mam nadzieję że w końcu z tymi restartami zrobili porządek... Czas pokaże...
 
Ostatnia edycja:

steny

New member
Ja też wgrywałem aktualizację z pendrive, miałem problem właśnie z dźwiękiem. Dobrze, że to naprawili czekamy na więcej udogodnień. :D
Rozwiązano problem, który w pewnych przypadkach powodował brak dźwięku po włączeniu telewizora pilotem.
 

juzeg76

Member
Robiłeś po aktualizacji przywrócenie do ustawień fabrycznych?

Nie... Nie chcę mi się wszystkiego znowu ustawiać... Jeśli wystąpi restart to wtedy zrobię... Przy zmianie jasności lub trybu obrazu na żywy z paska ekranowego, pokazuje się komunikat że zwiększy się pobór energii. Wcześniej tego nie było... Być może można wyłączyć ale jeszcze nie szukałem w opcjach...
 

daroquaresma

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zauważyliście poprawę w działaniu? Naprawili w końcu ten tv?

Ja bym nie ryzykował. Dzisiaj jak był wyłączony to usłyszałem takie samo "kliknięcie" jak podczas załączania TV. Od wymiany na inny model na razie raz mi się zawiesił i sam go uruchomiłem ponownie, ale ta dzisiejsza sytuacja i np. delikatne strzelanie obudowy daje znaki że pewnie i restarty się pojawią. Z resztą widzisz jak wiele osób opisuje że po najnowszych aktualizacjach problemy albo w ogóle nie ustępują albo znikają na jakiś czas i ponownie występują. A co do najnowszej aktualizacji to w sumie mi jej nie wykrywa, co samo przez siebie jest dziwne. No i zapowiedziane VRR i ALLM które już dodają do hdmi 2.1 rok czasu.....
 

kola01

Well-known member
Bez reklam
Ale strzelanie obudowy było już kilkukrotnie opisywane. To zwykłe strzelanie naprężających się pod wpływem temperatury plastików. Mój stary SONY też tak ma choć bardzo rzadko. Jak się domyślasz, nie ma to nic wspólnego z działaniem TV.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tak, zauważyliśmy poprawę.
Nikt z naszych , po sprawdzeniu nigdy nie zgłosił problemu.
I niech tak zostanie...
 

daroquaresma

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ale strzelanie obudowy było już kilkukrotnie opisywane. To zwykłe strzelanie naprężających się pod wpływem temperatury plastików. Mój stary SONY też tak ma choć bardzo rzadko. Jak się domyślasz, nie ma to nic wspólnego z działaniem TV.

Ok, tu faktycznie ma wpływ temperatura ale to charakterystyczne kliknięcie TV podczas włączania odróżnisz od strzelania obudowy.
 

rafallo777

New member
Ale strzelanie obudowy było już kilkukrotnie opisywane. To zwykłe strzelanie naprężających się pod wpływem temperatury plastików. Mój stary SONY też tak ma choć bardzo rzadko. Jak się domyślasz, nie ma to nic wspólnego z działaniem TV.

U mnie w starym lg full hd strzelala w nocy obudowa jakos z rok czasu, moze ponad rok. Potem tv sie chyba wygrzal i nic nie strzelalo. Lg do dzis chodzi na intensywnych obrotach, nie popsul sie i dziala :)
 

Michu30

New member
U mnie w xh90 nic nie strzela tv chodzi jak należy. Jedyne co że u mnie tv nie wykrywa tej najnowszej aktualizacji.
 
Ostatnia edycja:

j@j

Member
Po aktualizacji mam taki mały problem(lub nie)poprzednio jak wyłączało się np.dekoder lub konsolę to pokazywało się menu w prawym dolnym rogu o wyborze źródła czy jakoś tak tak i tym samym pokazywało się tło szare kwadraty ruchome po tej aktualizacji to zniknęło teraz jest ciemny ekran i nic nie pojawia się o wyborze źródła obrazu a jak jest u was?
 

SEBOL74

Member
Bez reklam
U mnie po piatej chyba aktualizacji (ostatnia w serwisie) na razie OK. Tylko 2 x nie załączył się obraz po włączeniu TV. Ale restarty i problem z dźwiękiem po eARC zniknęły. Pewnie piszę to w złą godzinę i coś się zacznie znowu pieprzyć z tym tv.
 

j@j

Member
U mnie ta plansza z kwadratami jest jak była ...Po aktualizacji nie robiłem fabrycznych ....
Taką planszę masz? U mnie znikło to i nie mogę nigdzie tego znaleźć,ale oprócz tego wyświetlało sie info o wybraniu źródła hdmi a teraz ciemny obraz i zero informacji,także nawet nie widać czy tv wyłączony czy nie.
 

Attachments

  • FB_IMG_1611515797123.jpg
    FB_IMG_1611515797123.jpg
    79,3 KB · Wyś: 32
Ostatnia edycja:
Do góry