Sony XH9005, XH9077, XH9096 czym one się różnią?

j@j

Member
Podajesz źródło yt gdzie jak dla mnie to zwykłe plotki,jakby było info ze strony oficjalnej to mógłbym się zgodzić,a co do kalibracji przecież to jest odpowiednie ustawienie obrazu tam nikt nie wgrywa dodatkowych ustawień software itd tylko ustawia obraz.
 

daroquaresma

Klub HDTV.com.pl
VIP
No to pięknie... tv reklamowany jako dedykowany pod PS5 nie dostanie VRR i ALLM a najlepsze jest to że przy nowych modelach z serii XJ te opcje również mogą nie być dostępne w dniu premiery....
 
L

lukas1985

Guest
Pochawlcie się swoimi ustawieniami obrazu , jak macie ustawiony kontrast ? Ostrość ? Oraz czy inne wspomagacze załączone czy wyłączone ?
 

Axi25

New member
Cześć czy miał ktoś z was problem z samo włączającym się soundbarem? Podłączyłem soundbara pod optyka bo inaczej się nie łączył z telewizorem i gdy wyłączę telewizor i soundbara to on po jakimś czasie sam się włącza i tak w kółko. Ktoś tak miał? Jest jakieś rozwiązanie?
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
Hejka.
Po 2 mcach uzytkowania 65XH9005, pierwsza zwiecha. Z samego rana wlaczam Tv, a tu brak dzwieku. Glosnosc ustawiona na 15, mute wylaczone, dzwiek ustawiony na glosniki Tv. Dodatkowo obraz za TV net od canal + rwal jak cholera na programach oraz nie mozna bylo odtworzyc filmow z pamieci zewnetrznej. Mysle, moze cos z netem. Ale mam 150 Mb/s od Vectry, z ktorym nie bylo nigdy problemow. Wylaczylem ruter na chwile, ale nic to nie dalo. Odlaczylem kabel zasilajacy od TV na chwile i booom!!!! Wszystko zaczelo dzialac. Jesli tylko raz na 2 mce ma tak byc, mi to nie przeszkadza, gdyz to extra TV-swietne kolory, super czern, zero cloudingu, bandingu itp.

Z PS5 wspolgra super
 

sharezz

New member
W sumie to ja mam odwrotnie, po optycznym za Chiny ludowe soundbar ani się nie włącza, ani nie wyłącza, ani nie idzie nim sterować. Za to po hdmi jeśli w telewizorze nic nie gra i jest np przez kilka minut w ekranie głównym, albo na spauzowanym filmie to soundbar się wyłącza.
Wpisałeś hdmi do portu 3 tak?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
W sumie to ja mam odwrotnie, po optycznym za Chiny ludowe soundbar ani się nie włącza, ani nie wyłącza, ani nie idzie nim sterować. Za to po hdmi jeśli w telewizorze nic nie gra i jest np przez kilka minut w ekranie głównym, albo na spauzowanym filmie to soundbar się wyłącza.
Wpisałeś hdmi do portu 3 tak?


Opcje dzwieku w TV
dobrze poustawiane?
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
W sumie to ja mam odwrotnie, po optycznym za Chiny ludowe soundbar ani się nie włącza, ani nie wyłącza, ani nie idzie nim sterować. Za to po hdmi jeśli w telewizorze nic nie gra i jest np przez kilka minut w ekranie głównym, albo na spauzowanym filmie to soundbar się wyłącza.
Wpisałeś hdmi do portu 3 tak?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Odlacz soundbar od TV i sprawdz, czy tez sie wylaczy
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
Posiadam ten tv od 2tyg, 75cali przesiadłem się z samsunga 75Q60r i jestem bardzo zadowolony z obrazu oraz z androida, tv ani razu się nie zawiesił, ale ma teraz jedno pytanie odnośnie dźwięku dts 5.1, mam Sindbada samsunga q80r plus głośniki tylne, w ac i atmos ten tył gra, w dts nie żadna aplikacja nie uruchamia tylnych głośników a aplikacja wbudowana się wyłącza i wyskakuje że format nieobsługiwany.

atmos z TV sony na samsunga sindbada??? co to?
atmos na tyl?

Wyjasnij bardziej o co Ci chodzi
 
Ostatnia edycja:

sharezz

New member
Odlacz soundbar od TV i sprawdz, czy tez sie wylaczy


Jeśli mam wybrane źródło hdmi - tak wyłączy się po kilku minutach. Jeśli optyk, BT czy inne to zostaje włączony. Co jest... dziwne, jakby tv nie wysyłał sygnału do soundbara, jak gra to gra, ale jeśli jest cicho... się rozłącza? Ani z Samsungiem ani z panasonikiem nie miałem takich jazd. Tylko TCL nie działał wcale [emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
Jeśli mam wybrane źródło hdmi - tak wyłączy się po kilku minutach. Jeśli optyk, BT czy inne to zostaje włączony. Co jest... dziwne, jakby tv nie wysyłał sygnału do soundbara, jak gra to gra, ale jeśli jest cicho... się rozłącza? Ani z Samsungiem ani z panasonikiem nie miałem takich jazd. Tylko TCL nie działał wcale [emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

To bylo do Axi25 :)

Tak ogolnie, jestescie pewni, ze mozna sterowac soundbarem z tym TV poprzez optyka?
 
Ostatnia edycja:
Do góry