Sony XH9005, XH9077, XH9096 czym one się różnią?

L

lukas1985

Guest
Robiłem ustawienia z YouTube , jest taki filmik trwa ok 45min, po tych ustawieniach obraz zbyt wyblakły, ja np włączyłem funkcje tworzenie realizmu i jest lepiej przynajmniej na moje oko, każdy woli inny obraz
 

sharezz

New member
Tworzenie realizmu to skalowanie obrazu do 4K. Jest potrzebne tylko przy źródle HD lub niższym.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
L

lukas1985

Guest
No właśnie jak np oglądam TVN turbo na dekoderze i naciskam tv na pilocie od TV to pisze 720p HD 16:9 tryb szerokoekranowy pełny, i tak na prawie wszystkich kanałach. Czy tak ma być ? Ustawienia dekodera mam na HDMI 1080i ustawione / ok już wiem wystarczyło zmienić złącze HDMI na polepszona jakość i jest już 1080
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
L

lukas1985

Guest
Jeszcze pytanie w jakim trybie gracie na tym tv na swoich konsolach ? Najlepszy jest tryb gra ??? Acha i nie wiem czemu ale w ustawieniach Xboxa ogólne tv 4k szczegóły wszystkie opcje mam odznaczone ptaszkami na zielono a jedna na czerwono że ustawienia twojego tv nie obsługuje formaty dolby vision.
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
ja gram w trybie GRA, najnizszy input lag jest wowczas. Chociaz nie gralem jeszcze nic w multi, takze nie zauwazylem zadnych wiekszych opoznien.

Moze gra nie obsluguje D vision i dlatego tak jest...

Masz podlaczona konsole bezposrednio pod TV, czy przez amplituner?
 
Ostatnia edycja:
L

lukas1985

Guest
Pod HDMI 3 mam podpiętego soundbara bo chyba tylko tam jest kanał zwrotny arc ??
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
to przelacz i sprzawdz :)
Moze byc tak, ze albo DV albo ARC na tym samym HDMI, wybor nalezy do Ciebie... Zegar tyka, hek ;-)
 
Ostatnia edycja:
L

lukas1985

Guest
Nie działa kanał zwrotny pod HDMI np.2 więc tylko jest po 3 dziwne tv za 4kola i takie skomstwo ,.a swoją drogą czemu HDMI 4 nie obsługuje DV ? A może mój kablel.hdmi nie obsługuje
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Kupiłem 55xh9096 i za cholerę nie mogę dobrać ustawień (na ciemnych scenach mam artefakty) - ma ktoś coś działającego? Specjalnie przesiadłem się na soniaka z philipsa 8535 żeby pozbyć się tego gówna a tu niewiele lepiej...
 
Do góry