Sony XH9005, XH9077, XH9096 czym one się różnią?

SEBOL74

Member
Bez reklam
o ile wlaczylem kontrole IP to tej drugiej opcji, w piloty i akcesoria nie mam. jestem ciekaw co ci zainstalują, raczej to samo co jest na stronie Sony, a czego nie widzi OTA.



Ta druga opcja jest w "urzadzenia zewnetrzne" - "zaawansowane" - ... dalej nie pamietam bo nie jestem obecnie w domu
 

SEBOL74

Member
Bez reklam
tyle znalazłem w necie odnosnie oficjalnych korzysci z najnowszej wersji v6.0394. Wysilili sie "bardzo". Wieczorem bede testowal.
 
Ostatnia edycja:

Momo707

New member
Komedia ...." mój jest ok , przez tydzień zresetował mi się tylko raz " .... to już nie pytanie nawet " czy się resetuje " ale " ile razy tygodniowo " i jakoś gładko przechodzić można do jakości obrazu ....
 

sharezz

New member
Na tym polegał żart [emoji846] bo cały czas patrzymy „co ma lepszy obraz” i „ile jest stref lokalnego przyciemniania” itd pomijając inne kwestie. A prawda jest niestety taka, że coś z tym modelem jest ewidentnie nie tak. Albo oprogramowanie, albo jakiś hardware do którego Sony nie ogarnia sterowników, albo coś innego.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

Ampersand

New member
No ja niestety patrzę na wszystko i dlatego nadal nic nie kupiłem...
Sony z Bugami, Samsung z bugami, OLEDy z wypaleniami. Są jakieś CRT do kupienia jeszcze?
 

sharezz

New member
No ja niestety patrzę na wszystko i dlatego nadal nic nie kupiłem...
Sony z Bugami, Samsung z bugami, OLEDy z wypaleniami. Są jakieś CRT do kupienia jeszcze?


Wiesz co nie ma bugów? Panasonic. Bo w ogóle on nic nie ma [emoji23]ale dzięki temu działa całkiem spoko.
A tak na serio to chyba taka jest specyfika androida z która się trzeba liczyć. Z jednej strony multum możliwości, z drugiej zawsze jakieś problemy z software lub optymalizacja.
Telefony na androidzie przez długie pierwsze lata miały podobnie, stąd maja łatkę o zawiechach, lagach i innych cudach. Łatkę już dodajmy niesprawiedliwa.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

SEBOL74

Member
Bez reklam
No ja niestety patrzę na wszystko i dlatego nadal nic nie kupiłem...
Sony z Bugami, Samsung z bugami, OLEDy z wypaleniami. Są jakieś CRT do kupienia jeszcze?




Zawsze zostaje jeszcze...Manta. Wszystko w niej będzie chu....owe ale nie będziesz się przynajmniej wkur...ć, że wydałeś dużo pieniędzy.:wink::grin:
 

Momo707

New member
Ja szarpnąłem się na inne rozwiązanie i nie żałuję. Projektor laserowy optoma uhz65 i ekran 110 cali i w dość zaciemnionym salonie mam 110 calowy tv bez konieczności wymiany lampy co jest wadą innych projektorów przy ostrym i częstym używaniu w cenie 15k . Kto ma lepszy pomysł? Rozwiązanie pozbawione słabych stron , gwarancja 3 lata na urzadzenie i 5 lat lub 20000 godz na źródło światła co daje 5,5 roku i 10godz dziennie . Temat tv u siebie uważam za zamknięty i mogę się pośmiać z zawieszajacych się " najlpeszych tv " na rynku . Poza tym ewidentnie 2020 to nie rok na zmianę tv .
 

Ampersand

New member
No mnie uczyć nie musisz. Akurat wpadł post pomiędzy i już nie chciało mi się poprawiać. Czepiasz się postów prawie obok siebie i udajesz, że nie wiesz o co chodzi. Daj se na luz...
 

robertokot25

New member
Tego telewizora się raczej nie kupuje po to, żeby wyłączyć lokalne wygaszanie... bo to dopiero ono robi efekt wow. I tak tych stref wcale aż tak mało nie ma, 32, nie widać jak pracują. Są 4 stopnie ustawienia, na min nie widać ani bloomingu, ani tego jak pracują. Osobiście mam na medium, blooming lekki jest, ale bez przesady, stref nadal nie widać. I medium to stopień rekomendowany w każdej kalibracji jaką znalazłem.
Scaling moim zdaniem jest taki se. Ale nie mam też żadnego dekodera, żeby potwierdzić. Po prostu oceniam po tym co widzę z PS4, naziemnej.


Sygnał z naziemnej widziałem w sklepie i skalowanie bardzo słabiutkie... w moim starym FHD LG jest sporo lepiej więc z dekodera też raczej lipa będzie...
 

sharezz

New member
Oo a jak ci się udało? Mój brat poluje, moje problemy z dźwiękiem go nie ruszają :)
Ktoś już ma ten nowy update z listopada?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

andrew01

New member
Mam prośbę do osób użytkujących xh90:

- czy można jednocześnie słuchać głośników wbudowanych w telewizor i mieć aktywne wyjście optyczne - interesuje mnie tylko stereo (PCM),
- czy ogólnie znane problemy "dźwiękowe" dotyczą też wyjścia optycznego?

Pozdrawiam
Andrzej
 
Do góry