Sony XH9005, XH9077, XH9096 czym one się różnią?

Petru23

Banned
Te telewizory mogły zostać oddane przez klientów z wadami już po np transporcie i sklep sprzedaje za niższą cenę ale szczerze to wątpię żeby tak było.

Jeśli plastikowe zaślepki na dole nie były wyłamane i nie widać ingerencji w taśmę (ma być jedna szeroka), oraz folie i akcesoria są fabrycznie zapakowane i zaklejone to są nowe
 

Petru23

Banned
Informacyjnie o dostępnym w Euro AGD Sony KE-55xh9096
Ze strony sony po wyszukaniu info o tym modelu

Ten produkt nie jest sprzedawany w następujących krajach: Polska. Może to skutkować brakiem pewnych informacji (podręczników, instrukcji, danych technicznych itp.).
 

kshychopata

New member
Dobra, nie zczaiłem „żartu” ��
Macie Google Chrome na swoich tv? Ja mam tylko „internet browarem” taki pomarańczowy.


Dobra to jest chyba właśnie to bo mogę się zalogować.
 
Ostatnia edycja:

Petru23

Banned
@up
Już raz chyba wykrakałeś :D

Na razie jest tak
DSE - chyba nie widzę, ale coś mi się w oczach plącze na tych żółtych pasach. Muszę w nocy, bo mi sie cały pokój odbija w ekranie.
Kąty ma słabsze niż poprzedni egz xh9005
Ostrość chyba słabsza, bo literki na pasku nie są tak wyraźne jak w xh9005 poprzednim.
Kolory od wyjecia z pudła ok. Neutralny może zbyt niebieskawy, ale ciepły jest ok. Nie jest biało, leciutki kremik co mnie odpowiada, bo oczy tak nie bolą.

No na razie nie znajduje nic szczególnego, ale też nie ma żadnego wow. Z drugiej strony, gdzie tam u mnie teraz efekt wow ;)

Produkcja 2021/1
 
Ostatnia edycja:

Petru23

Banned
Różnica jest i to ogromna. Na tym xh9096 mam jak na pierwszym xh9005, czy nawet xh95. na tym w MM jest mega ostro i wyraźnie.
 
Do góry