Sony xd7005 czy philips 7101? 3,5 -4k

Qdi

New member
witam z gory informuje ze kiepsko znam sie na tv. zakupilem w mm tydzien temu sony49xd7005.chcialem 4k andro i hdr. Do 3,5-4k zl Do tej pory nie ma potwierdzenia czy i kiedy dostanie hdr pozatym zrobilem ghost test i najlepiej nie jest widze co oznacza 60hz w tv. Hmm i tu naszla mnie myśl czy nie zamienic go na philipsa7101 lub cos innego najlepiej 3,5 do max 4k.tv na raty w mm wiec najlepiej u nich. Czy philips 7101 będzie lepszym wyborm ? Cos innego ? 3.5 m do tv od kanapy lub 2,5 m jak powiesze na scianie. Tv/filmy. Planuje ps4. 3.5-4k tyś złoty prosze o pomoc zanim prawo do oddania mi sie skonczy.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sony jest 50 Hz, Philips PUS7101 jest 100Hz.
Jeśli planujesz do PS4 to niski Input Lag,i 55" do tej odległości.
Skorzystaj z okazji i sprawdź Philipsa 55PUS7101 za 3999 zł z kalibracją.
 

ender32

New member
to ja mam ten sam dylemat i te 2 modele wchodzą w grę w sony matryca va czerń niby czarna ale 50 hz albo philips 100hz na ips wygląd tez za philipsem przemawia sony jest z tyłu podświetlony to niby lepiej i sam już nie wiem
 

cytak

New member
to ja mam ten sam dylemat i te 2 modele wchodzą w grę w sony matryca va czerń niby czarna ale 50 hz albo philips 100hz na ips wygląd tez za philipsem przemawia sony jest z tyłu podświetlony to niby lepiej i sam już nie wiem
Hej,

i jaki padl wybor ? Mozesz podzielic sie doswiadczeniami?

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
 
Do góry