sony vs sharp prosze o szybką pomoc

ortax360

New member
SHARP C26GA6E jest wyzszym modelem niz sharp 26p50e .26ga6e jest kierowany do osób które chcą wpełni korzystac z HDTV i Komputera . 26P50 to taki kompromis wymuszony przez konkurencie najtansza seria sharpa. Jest ok ale do hdtv i komputera polecane są przez SHARPA -serie ga6e,ga7,gd1,ga3/4e wystarczy poczytac na oficjalnei stronie .www.sharp.de lub sharp.co.uk.
 

sylwek.k

New member
SHARP C26GA6E jest następcom modelu 26GA5E a nie 26GA3/4E(SERIA GA3/4 jest odpowiednikiem gd1 ale bez tunera . Odpowiednikiem serii GA3/4 jest GA7.

ale ga7 posiada tuner i tnt i nie jestem pewien ale też do tv sat. a za ga3 wyszedł chyba p50?
 

ortax360

New member
Uwaga!!! NA Samsung LE23R51B

Dokładnie serai gd7 ma wb.tunercyfrowy sat i naziemny ma hdmi ale jaet nastepcą seri ga3.4e .Seria ga3/4 to topowy prod. sharpa fkt juz nie prod. ale dostepna . P50 wyszedł po ga3/4 e ale to nic nie znaczy , czy BMW M-POWER z roku 2004 jest goresz od BMW w wersi podstawowei z r2005 ? taka sama r. jest miedzy ga3/4 a serią p50. Jezeli bedziesz kup . Sharpa to tylko z ser gd7,ga6 lub jak uda ci sie znalezc z seri ga3/4. Seria ga3/4 jset wspaniale wykonana ma cyfrowy wzmacniacz dzwieku (1bit) odłączane głosniki wykonane ze stali nierdzewnei na magnesach neodymowych ,dolby prologic 2,pełne HDTV 720P , (1080I) PO KOMPONENCIE I DVI, działa idealnie z komputerem (dvi-analog i dvi-digital, video-digital ,video analog) pełną obsł. ustawien kolorów ,czerni itd poi prostu całkowicie inna jakosc obrazu i wykonania niz seria P50 (SERIA PODSTAWOWA).
 

sylwek.k

New member
ok dzieki o to właśnie mi chodziło. ktoś mi wkońcu jasno i wyraznie powiedział jaka jest różnica pomiedzy p50 a ga 3/4/6 no i oczywiście przepraszam ale chodziło mi o to że p50 jest następcą ga5 a nie ga3/4. dzieki za pomoc jak dam rade to jeszcze dzisiaj zamówię ga6
 

ortax360

New member
Faine ze mogłem pom. Tak dla scisłosci seria P50 nie jest nastepcom ser.GA5 to całkowicie nowy prod. z nową matrycą (pal 960*540)nastepcom seri ga5 jest ga6 ma juz HDMI ,tuner radiowy(mozesz wyłączyc lcd i słuchac FM radia faina zecz) idealną prace z komputerem ,HDTV 720p,1080i.przez hdmi i kopmpnent, lepszą matryce itd.. Popieram wyb. z serii ga6e (1366*768 hd-ready) będziesz bardziei zadowolony niz z P50E.
 

tuptus55

New member
Ortax360 też ci podziękuję bo się przymierzałem do P50, które miało współpracować głównie z komputerem jako tunerem satelitarnym i DVD, a w takim układzie zamówię LC 37GA6E.
 

Gatekeeper

New member
a czy ktoś orientuje się, jak 26ga6e sprawuje się w grach na konsole ?

co jest lepszym wyborem do gier: Sharp 26ga6e czy Samsung 26M51 (ewentualnie Sony S26A10E) ?

pomóżcie (kurde, wybór dobrego LCD jest trudniejszy niż myślałem)
 
Do góry