SONY vs SAMSUNG vs LG - niech wygra najlepszy

marecki78

New member
To co z tą PLASMĄ???????????

Witam wszystkich,
z uwagą śledzę wypowiedzi na temat LCD 32” jednak dalej nie mam faworyta. Za dwa tygodnie MUSZĘ kupić jakiś TV a przeznaczyć na to mogę <6000 pln.
W chwili obecnej na placu boju zostały:

1. SONY KLV S32A10 – niestety kiepski wygląd, srebrna obudowa (pożądana czarna), ale za to wg opinii dobry obraz z kablówki, brak informacji o obrazie z PC.
2. SAMSUNG LE 32M51B – wygląd lepszy, wg opinii dobry obraz z kablówki, dobry obraz z PC
3. LG 32 LP1R – super wygląd, niestety, nowy telewizor i opinii bardzo mało, nie wiadomo jaki obraz z PC, jaki z kablówki, generalnie prawie nic o nim nie wiadomo, oprócz tego że ktoś go gdzieś widział a jak widział to nie było możliwości sprawdzić dokładnie.

O obrazie DVD nie wspominam bo mam zamiar do tego dokupić odtwarzacz DVD SAMSUNG HD950 i sądzę że wszystkie te TV będą miały ekstra obraz po HDMI.

Myślałem wcześniej o THMOSONIE ale ponoć to kiepskie matryce. SHARP i JVC mają dobre opinie ale po prostu mi się nie podobają, uważam że to brzydkie telewizory.

Przeznaczenie TV – kablówka, DVD i PC (dvix i gry) mniej więcej wszystkiego po równo.

Proszę o pomoc w wyborze.
Pozdrawiam, marecki
 

kaz

New member
Ja wybierałem między LG 32LP1R a Samsungiem M61 i wybrałem LG, Sony wydałmi się za drogi.
Z PC chodzi znakomicie, obraz jak z bajki przy 1360x768.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
napewno nie bierz tego Sony'ego, zobacz samsunga i lg i wybierz ten który bardziej Tobie odpowiada
 

Arius

New member
ja zagłosuje na Samsunga 32m61, na razie testowałem na DVD i PC i jak dla mnie miodzio, a i wygląd tez sie liczy :wink:
 

marek_n

New member
Ja głosuję na LG 32LP1R. Wygląda niesamowicie, obraz miodzio, bardzo dobry wynik w testach magazynu Audio-Video, komplet złącz no i jeszcze raz powiem - wygląda super
 

szarp

New member
marek_n napisał:
Ja głosuję na LG 32LP1R. Wygląda niesamowicie, obraz miodzio, bardzo dobry wynik w testach magazynu Audio-Video, komplet złącz no i jeszcze raz powiem - wygląda super

A tam super od razu ... wielkie grube ramy i trzeszczące plastiki. Jednemu się podoba to drugiemu tamto.
 

marek_n

New member
Telewizor LCD JVC LT-20B60. Prośba o opinie.

No właśnie, mnie te wielkie grube ramy bardzo się podobają. A trzeszczących plastików tam nie znalazłem. Zresztą.... De gustibus non est disputandum
 

kaz

New member
Poza tym "wielkie grube ramy" są czarne co poprawia bardzo odbiur obrazu z ekranu, dla mnie Samsung przy LG wygląda biednie.
Ma LG 32LP1R od dwóch tygoni i ani razu nie usłyszałem dźwięku tych "trzeszczących plastików", może ktoś wyjaśni na czym to polega???
 

szarp

New member
Gruba rama jest za gruba w proporcji do ekranu. Że czarne robi dobre wrażenie to wiem ale proporcjonalnie. Wg mnie śmiesznie wygląda wtedy w środeczku taki malutki monitorek. Ale to jest tylko moja opinia. Są tacy którym cieniutka ramka Sharpa się podoba, grubsza Samsunga, JVC, Panasonica no i jest jeszcze LG LP1R :).

Trzeszczące plastiki i dudniące obudowy w LG były opisywane na zagranicznych forach. Może LG w LP1R się poprawił.
 
Do góry