Sony VPL-PX31 vs NEC VT676

virus01

New member
Witam szukam projektora do kina domowego, xbox 360 i szczerze mówiąc jestem w tym temacie lewy wiec pytanie do was co wybrać Sony VPL-PX31 czy NEC VT676 czy to dobre projektory co z jakością może polecicie mi coś innego moge te projektory kupic w rozsądnej cenie pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

drosophilia

Active member
Bez reklam
przede wszystkim szukaj projektora z przeznaczeniem do kina domowego, nie do prezentacji! Jakie masz warunki (jaki pokoj), , jakie pieniadze wchodza w gre?
 

virus01

New member
Pokój 5.5m na 4.5m planuje zrobić jedną ścianę na projekcje aktualnie jestem w anglii chce coś poszukać tutaj, kwota to tak myślę w zł kolo 4 tys
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
mniej więcej w tych pieniądzach poszukaj lepiej czegoś w full hd,tez siedzę w angli i jestem właśnie po zakupie projektora za 950 f dostaniesz optome hd800 -którą ja wziełem,infocus x10,mitsubishi hc55oo,sanyo z-700-jest więc z czego wybrac
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
TW20 to projektor 480p, jesli do x360, to min. hd ready (720p). Jesli jednak chcesz 480p, to mam na sprzedaz TW10 za wiele mniej niz 1700 zł.
 

virus01

New member
kupilem OPTOMA HD700X za 400f nowy czekam na przesyłkę, mam nadzieje ze to dobry wybór proszę o opinie tego projektora posiadaczy
 
Do góry