Sony VPL-HW55ES

Remipl

Member
Jestem zainteresowany kupnem Sony VPL-HW55ES, możecie polecić sprawdzony salon z dobrymi rabatami?? Skrzynka odbiorcza wyczyszczona ;)
 

Kubuś2

New member
Czasami zastanawiam się o , co chodzi . Podałem Tobie dobry namiar , dobrą cenę , a Ty dalej błądzisz we mgle jak małe dziecko .
Nie wiem , szukasz sensacji zakładając ten wątek ? Dziwne podejście do zakupów .
 

Remipl

Member
Nie szukam sensacji tylko najlepszej oferty. Właśnie taką dostałem z *********************.pl , może nie do końca wyjaśniłem jakie kryteria zakupów mnie interesują, i dlatego moje podejście wydaje Ci dziwne. Muszę Ci jednak powiedzieć, że za pomocą tego forum podpowiedzi bardziej doświadczonych kolegów moje zakupy wychodzą mi coraz lepiej i jestem z nich coraz bardziej zadowolony. Dziękuję za informację którą mi podałeś, dostałem lepszą i bliżej mojego miejsca zamieszkania.
 
Ostatnia edycja:

jackbauer

New member
Nie szukam sensacji tylko najlepszej oferty. Właśnie taką dostałem z *********************.pl , może nie do końca wyjaśniłem jakie kryteria zakupów mnie interesują, i dlatego moje podejście wydaje Ci dziwne. Muszę Ci jednak powiedzieć, że za pomocą tego forum podpowiedzi bardziej doświadczonych kolegów moje zakupy wychodzą mi coraz lepiej i jestem z nich coraz bardziej zadowolony. Dziękuję za informację którą mi podałeś, dostałem lepszą i bliżej mojego miejsca zamieszkania.

Witam. Tez jestem zdecydowany na ten projektor. Mozna wiedziec gdzie dokladnie i za ile czy to wbrew regulom? Narazie znalazlem za 12,9k z ps4 ktorej nie potrzebuje. Cena ok 10k jest zatem rewelacyjna!
 

Nemezys

New member
Można też kupić za 9800 w jednym i 9500 w drugim sklepie. Nówka, PL dystrybucja, wyprodukowany - listopad 2014. :) Kto szuka (i negocjuje) nie błądzi.
 

dzierbiaty

New member
Witam
Mam pytanie odnośnie projektora wymienionego w temacie.
Projektor będzie zawieszony pod sufitem. Ekran będzie zamontowany w odległości 4,2 metrów od projektora. Czy nie będzie problemem jeśli górna krawędź ekranu będzie zamontowana około 70 cm poniżej linii lampy?
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Nie będzie, zakres regulacji w pionie lens shifta tego projektora spokojnie wystarczy. Ja mam 4,4m od soczewki do ekranu i ok.10cm powyżej górnej krawędzi ekranu. W trakcie obniżenia lens shiftem zjechałem poniżej środka ekranu tj. ok1m. Więc przy 0,7m powinieneś się wyrobić bez problemu. Przed samym montażem zalecam postawić na czymś projektor na wysokości na jakiej ma zostać zainstalowany i włączyć na próbę aby wszystko przed wierceniem dziur po sprawdzać...;-)
 
Ostatnia edycja:

Adam75

New member
Chce zmienić wysłużonego Sanyo Z5 na coś nowszego i lepszego. Biorę pod uwagę Sonego. W testach kontrast natywny z wyłączoną przysłona wyniósł około 6000:1. Czyli w mieszanej scenie gdzie są jasne i bardzo ciemne elementy będzie te 6000:1? Czy może chodzi o osobne wyświetlenie białej a później czarnej planszy i lampa się ściemnia/rozjaśnia? Oczywiście zakładamy, że projektor świeci w jaskini.
 

Adam75

New member
Dzięki użytkownikowi Meloman69, który założył i opisał temat „Dywagacje o kontraście” już wiem o co biega z tym kontrastem. Tak więc te 6000:1 to prawdopodobnie kontrast on/off a nie ANSI. Nie wiem jaki ten drugi jest, ale podejrzewam, że tysiąca nie przekracza.
 
Do góry