Sony Vegas problem z renderingiem.

Gangster

New member
Witam. W zeszły roku byłem na wakacjach i porobiłem kilka ujęć filmu jak i zdjęć. Po powrocie zabrałem się za "tworzenie" filmu.
Wszystko robiłem w SONY Vegas chyba 11. Po skończeniu dałem na renderowanie (4-5 godzin na 1,5 godziny filmu) i wszystko przebiegło pomyślnie. No tak mi się wydawało. Pierwsze kilkadziesiąt minut filmu było ok. W pewnym momencie obraz się zacina, dźwięk jak i film dalej idzie. Wystarczy ominąć kilka minut aby dalej powrócić do normalności. Czasami obraz przestaje być płynny i skacze (przerywa). Tak się dzieje kilka razy.
No nic pomyślałem. Możliwe, że to wina kompa lub jakiś błąd się wkradł przy renderowaniu.
Postanowiłem kompa lekko zmodernizować i dołożyłem kartę graficzną (GTX750Ti) oraz kolejne 4GB ramu. Ku mojemu zdziwieniu przy kolejnej próbie renderingu problem pozostał ten sam. Nawet w tych samych miejscach. Zdecydowałem zainstalować od nowa system, instalacja nowego programu (Vegas 13)oraz defragmentacja dysku. Niestety nic nie pomogło. Więc do testów zaznaczyłem uszkodzony odcinek i z renderowałem tylko jego. Wszytko było ok. Zero zacięć. Wszystko było jak powinno być. Po raz kolejny całość i niestety błąd.
Moja konfiguracja to:
Pł gł: Asus M4A89GTD PRO
RAM: OCZ3P1333LV4GK x2 czyli 8GB
CPU: AMD Phenom II X4 Black Edition 965
GPU: GTX750TI
HDD: WDC WD6402AAEX (596 GB)
: SAMSUNG HD103UJ (931 GB)
Na pierwszym jest zgrany materiał jak i system.
Kamera to Panasonic HDC-TM60
Windows 7 SP1
Materiał nagrywany w HD 1080-50i (1920x1080; 25,000 fps) i tak samo renderowany: Sony AVC AVCHD 1920x1080-50i
Gdzie szukać problemu??

Edit:
Wygląda na to, że jak renderuje w h.264 to takie jaja się dzieją.
Nagrałem w *.m2v i obraz płynny ale wielkość pliku jest za duża.
Co zrobić aby w *.m2ts wszystko było płynne.
 
Ostatnia edycja:
Do góry