Sony Vegas 9 - jaka roznica

Kamyk79

New member
Witam!

Czytalem, ze jedno z najlepszym programow do obrobki audio-video jest program Sony Las Vegas.
Na aukcjach internetowych oprogramowanie to jest dostepne w roznych cenach. Cena waha sie od 300 do 2100 PLN.

Obecnie obrabiam filmy w Pinnacle`u 12 wersji i mam juz troche dosc tego oprogramowania ze wzgledu na mala efektywnosc i mozliwosci. Firma Pinnacle w wersji 14 doklada nowe przejscia i inne duperele, a nie zmienia jadra programu i nie poprawia jakosci pracy, dlatego czas sie rozejrzec za czyms innym.
Co z tego, ze Pinnacle poprawia design, jak to akurat ma mniejsze znaczenie na zamulanie programu podczas pracy.

Ale zmieniajac temat. Dlaczego niektore wersje Sony Vegas sa dostepne za 300 PLN, a niektore za 2100 PLN. Czym one sie roznia. Czy to sa jakies piraty czy nie? Nie chcialbym wtopic gotowki przy kupnie tego oprogramowania.
Czy przejscie z Pinnacle 12 na Sony Vegas 9 przejdzie mi gladko? Czy bede musial wiele sie nauczyc?
Czym rozni sie wersja:

Sony Vegas Movie Studio Platinium 9 Pro Pack

od:

Sony Vegas Pro 9

Pozdrawiam
Kamyk
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
ceną roznia sie

a pozatym pro jest wersja profesjonalna i skierowana do innego uzytkownika, wiec dla zwyklego uzytkownika jest
Sony Vegas Movie Studio Platinium, ale jesli masz okolo 800$ to wersje pro
sa dema wiec warto pobawic sie
 

wskalski

New member
mam SV9Platinum, jeżeli komuś nie przeszkadza angielski i nie wysyła materiału do telewizji to jest dobry program za 300zł... intuicyjny, dużo podpowiada grafika... ale są minusy - np niedokładny rendering... wersja PRO za 2.5tys może chodzić szybciej na lepszych komputerach, jest tu obróbka 3D, też przepustowość np HDV można obrabiać 60Mbps i takie tam...
 
Do góry