sony vaio a 1080p juz poprostu nie wiem?

dann23

New member
elo moj problem polega na tym samym jak wiekszosc ale zdecydowalem sie na ten post bo spedzilem juz kilka godz dziennie i nie moge tego rozkminic .....obraz jest wolny dzwiek sie wiesza oczywiscie przy 1080p przy 720p nie ma zadnych problemow probowalem juz mase kodecow playerow odchaczanie x264 itd..i ciagle jest samo ale najlepsze jest to ze sciagnalem Spider man 3 full hd i dzialal normalnie nastepnego dnia zapodalem Jumpera i sie zaczelo tnac wiec zaczalem mieszac z codecami i teraz nie mam nic zrobilem recovery systemu mam zainstalowalem tylko KLMCODEC tak jak na poczatku i allplayera i nic dalej tnie ....moja konfiguracja SONY VAIO FZ31S T8100 2.10 GHX 2GB DDR2 8600GS VISTA ... czy jest ktos mi w stanie wytlumaczyc o co w tym chodzi?:confused:
 

stasioo1983

New member
Witam,

mam podobny do Twojego sprzet: lapek Hp z prockem T9300 (2,5ghz) 4gb ramu i geforce 8600GS 512mb i oczywiscie vista 32bit Home.
Do odtwarzania uzywam takiej kombinacji: MPClassic HomeCinema (zawsze aktuwalny build) + coreavc1,7 i na chwile obecna nie mam zadnych problemow z odtwarzaniem materialow full hd (obciazenie procka na poziomie 30-50%). Generalnie to zalecam zrobienie reinstalki windy i instalacje tego zestawu. dziala naprawde dobrze :)
 

dann23

New member
elo dzieki zrobilem tak no i jest o wiele lepiej wszystko niby chodzi film sie zaczyna ale po kilku minutach dzwiek jest opozniony ...rozjezdza sie obraz z dzwiekiem i to kazdy film ....jakies wskazowki?

I jeszcze takie pytanie z innej beczki czy ma ktos pojecie gdzie sie zmienia rozmiar napisow w KMP ? znalazlem czcionke, czas itd ale rozmiar nie
i takze nie wiem czemu mi nie dziala rozjasnianie obrazu :confused:
 
Ostatnia edycja:

machus666

New member
Ja, od siebie poleciłbym jeszcze spróbować Video Lan Playerem (możne dużo ciągnąc po procku), ale jeśli może pomoc to czemu nie :D.
 

setunia

New member
Bez reklam
Moja konfiguracja jest dużo słabsza.
Aktualnie Celeron Dualcore 2x1,6GHz, grafika Intel 945, 1GB ram-u
Od początku używam Media Player Classic, Core AVC, i do napisów Haali Splitter.
Nie mam żadnych problemów z płynnością, bez względu na rozdzielczość i kodek, jedynie muszę mieć wyłączone ulepszacze.
 
Do góry