Sony STR-ZA3000ES

robertuss

Active member
Bez reklam
Sony się nie poddaje.Stylistyka jak u Onkyo.A do czego tyle wejść sieciowych to nie wiem.

[youtube]eOPgeV6gm7g[/youtube]
 

quasimodek

Member
Bez reklam
Stylistycznie bardzo ładny. Minimalizm jest w cenie, nie przeraża ilością przycisków na froncie i wygląda na prosty w obsłudze. Co innego jak odsłonisz klapkę ale tego nie widać w codziennym użytkowaniu i o to chodzi.
A co do wejść, wyjść sieciowych to może zintegrowali w nim router. Miało by to sens w dobie wszechobecnego "internetu rzeczy" więc podłączysz i TV i konsolę i playery wszelkiej maści do jednego urządzenia bez dodatkowych routerów.
Fajna sprawa.
 

pacmanx

New member
Stylistycznie może fajny, ale funkcjonalnie konkurencja jest już daleko do przodu. Kiedyś seria ES to było coś, a teraz jedyna innowacja jaką widzę to hub ethernet...
Przewidywana cena około 1700$ czyli pewnie u nas z 6 tys zł to dodatkowo pogrąży ten amplituner...
 
Ostatnia edycja:

werf

Active member
Bez reklam
Biorąc pod uwagę zasilanie tego czegoś (59 sekunda filmu) brak wzmianki o D Class lub czymś podobnym to mamy kolejny radio-budzik w wykonaniu firmy Sony
Ale za to świetny pomysł na półkę pod TV wypatrzyłem (1.27 sekunda)
 

collider

New member
Bez reklam
Z tego co doczytałem to będzie nowa seria amplitunerów z modelami 1000, 2000, 3000. Dla mnie z wyglądu rewelacja. Naprawdę ścisła czołówka. Co do klapki to jest to faktycznie dziwny pomysł, ale nie skreślałbym go już na początku.
 

quasimodek

Member
Bez reklam
Fakt, że odpinana klapka to nie to samo co uchylna... ale z drugiej strony ile razy korzystaliście z przycisków na ampli? (no i się nie wyłamie :p)
Ja od tego mam pilota :) Jak się zepsuje to kupię kolejnego.
W TV guziki są często schowane na tylnej ściance, ja mam akurat na bocznej chyba i jeszcze nigdy z nich nie korzystałem.
Fakt, który doskwierałby mi bardziej to to, że nie zrobili otworu na USB, takiego jak na HDMI na przodzie. I to niestety jest dla mnie minus. Wcześniej tego nie zauważyłem.
U mnie pen praktycznie cały czas jest wpięty w ampli na froncie.
 
Do góry