Sony STR-DN1040 + Audio Pro AVANTO 5.0

Bafanxxx

New member
Witam,
1) Czy orientuje sie ktos może czy da rade zamontowac wtyki bananowe w tym połączeniu sprzetowym zarówno w głośnikach i ampku i czy to ma sens... Tzn, ogolnie chodzi mi tu o wygodne w podłączaniu i odłączaniu, wiadomo jakosc dzwieku tez jest wazna, ale chyba niebedzie az takiej drastycznej roznicy przez banany, jak da rade zastosowc to jakie polecacie? tyły sprzetów tutaj

lydogbilde.no/wp-content/uploads/2013/10/Sony_STR-DN1040_bakside1.jpg[/url]
hifido.co.jp/KW/G2/P0/A1/E/10-10/S0/C14-81541-11796-00/]AVANTO[/url] S-20 audio pro HiFi-Do McIntosh/JBL/audio-technica/Jeff Rowland/Accuphase 14-81541-11796-00[/url]

2) Mam dodatkowo jeszcze do tego zestawu aktywny subwoofer Audio Pro Addon SUB 8" Same fronty AVANTO HTS maja wbudowany juz subwoower ale było mi mało i chcialem jeszcze standardowy... tylko teraz niewiem jak najlepiej go podłączyc.. Subwoofer ma wyjscie LFE i dwa stanardowe, to jak lepiej i jaki kabel do tego byscie polecili..? Bede bardzo wdzieczny za pomoc

Pozdrawiam serdecznie
bafanxxx
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Kolego jest to głośnik niskotonowy jak w każdej innej kolumnie tylko akurat jest zamontowany z boku żeby zachować smukłość kolumny. Subwoofer aktywny to zupełnie coś innego. Zresztą Audio Pro ma je w swojej ofercie. Każde porządne kino domowe potrzebuje subwoofera.
Suba podpinasz pod lfe.
 
Ostatnia edycja:
Do góry