sony str-da3700es i sony str-da5700es

yiabol

New member
Ciekaw jestem jak wypadną w testach.
Podobno Sony robi coraz lepsze ampli.
Te wyglądają całkiem zachęcająco jeśli chodzi o możliwości.
 

Sławo

New member
Es/qs

Swego czasu Sony było potęgą w stero dzięki super seriom "ES"(wzmacniacze i CD z nie psującymi się laserami dzięki temu,że laser wraz z tacką staniowł jedność-trwałość lasera określona była na okł. 20lat-to tak jak mercedes W124 w dieslu 1.000.000km!) ale one zeszły w 99' a na ich miejsce pojawiły się QS - naklejki, które naklejano na każdy nawet badziew byle miał magiczne literki QS, pojawiło się niestety celowe postarzanie produktu (patrz-YouTube-Spisek żarówkowy...) i ładowanie szajsu do środka kosztem gadżetów i shitów. Obecnie fma Sony zmierza w dziwnym kierunku, zrezygnowała z walki w kat. telewizorów LCD/PDP, weszła w aparaty fotograficzne, przejmując np. Konicę-Minoltę. W stereo szału raczej nie było... Tym niemniej nie można wyśmiewać tej potęgi, bo jeśli zechcą błysnąć w jakieś dziedzinie to nie widzę żadnych przeszkód.
Wygląd nowych amplitunerów budzi respekt a podejrzewam, że cena położy na grzbiet nawet łodzie z napędem atomowym...:p Czego nie mogę zarzucić SONY - to NIEZAWODNOŚĆI, tutaj bubel jest rzadkością...W tym całym nudnym sosie:yamah, denonów, marantzów, onkyo, HK i inn, może coś drgnie i przestaną ładować chłam do środka???A gzie się 5 bije, to 6ty może skorzystać, byle z korzyścią dla nas KLIENTÓW.
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Jest lepsze fenomen, a mianowicie Technics, do dziś nie rozumiem rezygnacji z tej marki, zresztą nikt nie rozumie :). Kosili by dzisiaj kasę aż miło.
 
Do góry