SONY STR-DA3200ES czy H/K AVR 245

maniek700

New member
Witam, na wstepie powiem ze jestem tutaj nowy ;) Mam dylemat co kupic SONY STR-DA3200ES + SONY RDR-HX1020 + JBL czy H/K AVR 245 + DVD 47 + JBL. Ogolnie sprzet bedzie sluzyl do oglodania filmow i Xbox'a no i do C+ HD, posiadam telewizor SONY KDS55A2000AEP. Prosze o jakie kolwiek opinie co do kupna obu zestawów tzn. który lepiej kupic bo w koncu to troche kasy! Powiem szczerze ze oba mi sie podobaja H/K widzialem i slyszalem :D (odjazd), ale zestawu sony nie slyszalem jak gra ani jak odtwarza filmy :(. Prosze o pomoc! :confused: Z gory dziekuje.
 

ortax360

New member
Witam .

Z SONYCH to tylko STR-VA333ES (Analogowy ) lub str-va555es (Analogowy). lub QS 1070 .

Cyfrowe np :str DA3200ES/DA5000ES itd. wypadaią bardzo słabo w stereo i kinie (w por do str-va333es).

Co do Harmana to nie słuchałem .

Sam miałem kilka amp. Pioneera, Yamaha Sony str v555es i QS .

VA333ES jes swietną bazą na rozb.KINA HI-END. JAKO PROCESOR .
W stereo jest bardzo dobry oczywsicie jak na Receiver.
Swietnie gra z B&W 603S3 i Kablami vad den hul THE First ULTIMATE.
Ma swietny bas twrady ,punktowy urozmaicony .
Sterofonia na bardzo wysokim poziomie . Kino odtwarza bardzo wiernie bez upiększania co nie kazdemu moze się spodobac .
No chyba ze włączymy DCS EX-B sym .sali kinowej.

Poleca ten konkretny model str-va333es jest bardzo udany.

http://www.homecinemachoice.com/reviews/wvreviews/Amplifiers/Sony/SonySTR-VA333ES.php

Pozdrawiam
 

maniek700

New member
Witam, tylko ze te modele co podales nie posiadaja wejść/wyjść HDMI :( a mi zalezy zeby bylo HDMI ;) A jaki proponowalbys odtwarzacz albo recorder DVD z Sony lub innej marki (głównie do odtwazania filmow, a do muzyki sporadycznie)? Zastanawialem sie jeszcze nad zestawem Yamahy lub Denona tylko nie znam tych marek dobrze i nie wiem jak z jakościa :confused:. Dziekuje za odpowiedz.
 

lukas

New member
maniek700 napisał:
Witam, tylko ze te modele co podales nie posiadaja wejść/wyjść HDMI :( a mi zalezy zeby bylo HDMI ;) A jaki proponowalbys odtwarzacz albo recorder DVD z Sony lub innej marki (głównie do odtwazania filmow, a do muzyki sporadycznie)? Zastanawialem sie jeszcze nad zestawem Yamahy lub Denona tylko nie znam tych marek dobrze i nie wiem jak z jakościa :confused:. Dziekuje za odpowiedz.

A może Sony STR-DG 700 ?

PS.
Ja mam i jestem zadowolony (chociaż będziesz mógł korzystać z jednego wspólnego pilota - czego mi brakuje bo mam inny TV)
 
Ostatnia edycja:

maniek700

New member
Powiem szczerze ze mam troche wieksza kase na wydanie (3000zł) i chcialbym cos z wyszej polki :D, ale dzieki za pomoc ;)
P.S
Sprawa z pilotem to super rzecz :cool:
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Kupując HK też możemy sterować tv jednym pilotem. Na twoim miejscu kupiłbym HK AVR-245 i dobra nagrywarkę np Panasonic DMR-EH57 z 1080P po HDMI :)
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Ciężko powiedzieć, najlepiej posłuchac i obejrzeć, obie firmy godne zapoznania się z klockami. Ja wybrałbym sobie HK, zreszta to zrobiłem.
 
Do góry