SONY STR-DA2400 ES czy Onkyo TX-SR608?

Z

zerga

Guest
akurat posiadam ten pierwszy amp i jestem bardzo zadowolony w kinie sprawuje sie swietnie i sekcja stereo rowniez bardzo dobra moge polecic aczkolwiek sluhalem tego onkyo u kumpla i tez jest bardzo dobry i jeszcze silniejszy mocowo.sony oceniam na bardzo dobry a onkyo na bdb+ jezeli chodzi o funkcjo nalnosc i moc.ale specyfika sony jezeli chodzi o odsluch wydaje mi sie bardziej naturalna co barzdiej mi osobiscie odpowiada
 

-julian-

New member
Byłem dziś w MM soniaka nie było był onkyo słuchałem i całkiem fajnie

Co do wyboru to soniak trochę taniej moge mieć.

killpit słuchałeś obu modeli ?
 

spanker

New member
jamialem onkyo 606 ktory w stereo robil taka papke ze glowa bolała, teraz mam sony 3600es ktory dosłownie miażdzy tego onkyo w stereo, o dziwo w kinie domowym jest podobny poziom, onkyo bardziej widowiskowo, sony bardziej szczegółowo dzwiek na poziomie ale nie tak achalny jak onkyo moze to wada moze zaleta, ale jak pisze w stereo to jest miazdzaca przewaga

na twoim miejscu zastanowilby sie czy potrzebujesz hdmi 1.4 i 3d czy wolisz jakosc dzwieku
 

-julian-

New member
1.4 i 3d jest mi nie potrzebne

Narazie bardziej sie od soniaka skłaniam

Jest jakaś duża różnica w Sony STR-DA 2400 ES a 3400 ?
 

wojtiz

New member
Na ibood.pl był niedawno po raz drugi Sony STR-DA3600ES ES HD za 2000 PLN do kupienia i znowu przegapiłem. Teraz jest wtórnie wyprzedawany na allegro -może tam warto zaglądnąć albo czekać na kolejną odsłonę na ibood.pl.
 

-julian-

New member
radio internetowe usb lan 1,4 3d nie są mi potrzebne ponieważ tv bez 3d i to sie szybko nie zmieni, lan usb i radio internetowe mam w icyboxie

Moje pytanie tyczy się tylko dźwięku 608 czy sony 2400

kino i stereo 50 na 50
 
Z

zerga

Guest
bierz sony 2400 lub 3600 jak dasz rade napisalem 5+dla onkyo za funkcjonalnosc gra ladnie ale sony daje poprostu ta naturalnosc a i stereo ma lepsze.z str tez duzo zdzialas.i design jak na moj gust lepszy bardziej dostojny ze szczotkowanego aluminium.
 
Do góry