Sony seria 4500.Czy jest coś takiego?

danuta77

New member
Witam.Z kolegą z pracy poszliśmy do tarnowskiego salonu sony.Kolega był zdecydowany(już wcześniej) kupić telewizor KDL 40W4000 .Obraz specjalnie nas nie zachwycił, ale sprzedawca zachwalał,że w domu, przy dobrym sygnale będzie lepiej.Zawsze w takich sklepach kręci się sporo osób i jeden z oglądających podszedł do nas i wywiązała się rozmowa.Ten pan radził POCZEKAĆ bo niedługo wyjdzie nowa seria.Jeśli dobrze zapamiętałam 4500 z jakąś funkcją 100 hz.To " cacko" ma rewelacyjnie wyświetlać programy sportowe ,na których koledze szczególnie zależy.Na stronie sony nie znalazłam żadnych zapowiedzi o nowych modelach.Może doradzicie co robić?.Zakup nie jest specjalnie pilny.Max do wydania 7700 zł.
 

vidi21

New member
chodzi zapewne o x4500 ktory bedzie kosztowal na pewno wiecej niz 7.7k na poczatku przynajmniej. bedzie to nastepca x3500
 

rudy

New member
TV X4500 będzie z podświetleniem LED i 100 Hz i to będzie dopiero jazda.Cena chyba powyżej 7700, obstawiam pomiędzy 9000 a 10000 zł ,oczywiście za 40".Pozdrawiam.
 

masterlech

New member
Witam!!!

Seria X4500 będzie tylko w rozmiarach 46" i 55". Nie będzie występowała w 40". Wiadomości o tej serii są zamieszczone w innym wątku.
 

masterlech

New member
Jeśli tak to przepraszam za wprowadzenie w błąd,po prostu nie wiedziałem...:eek:k:
A wiadomo może kiedy ma się dokładnie pojawić ta seria w rozmiarze 46"???
 

p.stasiak

New member
A propos omawianego modelu to dziś wpadła mi w ręce książeczka Sony Centre i na pierwszej stronie promocja "kupuj w zestawie" za 5200 zł 40W4710 (czyli to samo co 40W4500) a do tego 19 calowa Bravia. Przypomniało mi to oferte Nissana z ostatnich tygodni a mianowicie kup Nissana (jakiegoś jeepowatego) a nissana mikre dostaniesz w prezencie :) Ale oferta jak najbardziej ok
 
Do góry