Sony S300

Axl2000

New member
Tak jak w temacie, warto S300 kupować za około 500zł?

Nie będę używał dźwięku HD, samo DD i DTS, obraz przez HDMI na plazmę, chęć oglądania kopii filmów (nienawidze rysować oryginalnych płyt).

Jak myślicie, warto? Czy szukac czegoś innego? (Miałem S350 ale tandetnie wykonane było strasznie a potem musiałem opchnąć je bo $ była potrzebna)
 

Ares78

New member
Hmm osobiście wolałbym s350 po aktualizacji softu miało takie same możliwości jak dużo droższe s550. Druga sprawa mówisz o nowy odtwarzaczu, a nie używanym, jeśli tak to 450-500zł można dać, za używkę zdecydowanie nie warto.
 

profi

Member
Mam pytanie natury technicznej do autora wątku: piszesz, że nienawidzisz porysowanych płyt, dlatego oglądasz kopie filmów.
Znaczy to, że wszystkie fimy jakie masz kopiujesz zanim obejzysz? Niecodzienne podejście ;). Nie ganię, tylko jestem lekko zaskoczony.
Jak to było w klasycznej już piosence: "Każdy ma jakiegoś bzika ..."
 

Axl2000

New member
profi napisał:
Mam pytanie natury technicznej do autora wątku: piszesz, że nienawidzisz porysowanych płyt, dlatego oglądasz kopie filmów.
Znaczy to, że wszystkie fimy jakie masz kopiujesz zanim obejzysz? Niecodzienne podejście ;). Nie ganię, tylko jestem lekko zaskoczony.
Jak to było w klasycznej już piosence: "Każdy ma jakiegoś bzika ..."

Tak jest :) Mam pozyczoną z pracy na wieczne nie oddanie nagrywarkę BD do komputera i prawie nieograniczony dostęp do płyt BD :)

Co do 500zł za S300 - 3 miesięczna używka zamieniona na PS3, stąd chęć sprzedaży. Miałem S350 (musiałem sprzedać bo potrzebowałem $) i wygląd mnie nie porwał...taka mała tandeta :)
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
Axl2000 napisał:
Tak jest :) Mam pozyczoną z pracy na wieczne nie oddanie nagrywarkę BD do komputera i prawie nieograniczony dostęp do płyt BD :)

a czy mozesz zdradzic tajemnice gdzie i za ile kupujesz czyste nosniki BD, ze bedzie ci sie oplacac taka zabawa ?!
 

Axl2000

New member
mat74 napisał:
a czy mozesz zdradzic tajemnice gdzie i za ile kupujesz czyste nosniki BD, ze bedzie ci sie oplacac taka zabawa ?!
Pracuje w dziala teleinformatycznym w jednym z urzędów, mam zezwolenie na branie płyt jak potrzebuje gdyz u nas mało bardzo tego się używa, co najwyzej raz na 2 miesiące jeden backup a płyt leży w pyte
 
Ostatnia edycja:

Ares78

New member
Axl2000 napisał:
Tak jak w temacie, warto S300 kupować za około 500zł?

Nie będę używał dźwięku HD, samo DD i DTS, obraz przez HDMI na plazmę, chęć oglądania kopii filmów (nienawidze rysować oryginalnych płyt).

Jak myślicie, warto? Czy szukac czegoś innego?

Jeśli znajomy puści Ci za 450 to można spokojnie wziąć tylko pamiętaj, że nie ma obsługi divixów (choć przyznam szczerze nie wiem czemu ten format jest u nas tak zakorzeniony). Co do tandetności s350 nie wypowiadam się, każdemu podoba się co innego a mnie interesuje jak pracuje, a nie czy ma ładniejsze diodki i czy fajnie świeci;)
Sam mogę tylko pozazdrościć dostępu do czystych płytek BD :/
 

Axl2000

New member
Ares78 napisał:
Jeśli znajomy puści Ci za 450 to można spokojnie wziąć tylko pamiętaj, że nie ma obsługi divixów (choć przyznam szczerze nie wiem czemu ten format jest u nas tak zakorzeniony). Co do tandetności s350 nie wypowiadam się, każdemu podoba się co innego a mnie interesuje jak pracuje, a nie czy ma ładniejsze diodki i czy fajnie świeci;)
Sam mogę tylko pozazdrościć dostępu do czystych płytek BD :/

nie oglądam juz DVD a co dopiero divx ;) telewizji SD tez nie tykam prawie :) BD to BD i tylko BD mnie obchodzi teraz :) A tandetnośc bo trafiłem na nowy egzemplarz gdzie panel czołowy miał ślady białe po łączeniu z innymi panelami, takie białe plastikowe zadziorki...paranoja :/
A co do płyt to jest raczej tak ze moge brać, ale bez przesady :)
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
Axl2000 napisał:
Pracuje w dziala teleinformatycznym w jednym z urzędów, mam zezwolenie na branie płyt jak potrzebuje gdyz u nas mało bardzo tego się używa, co najwyzej raz na 2 miesiące jeden backup a płyt leży w pyte

mam nadzieje ze to nie idzie z naszych podatkow
 

Axl2000

New member
Seba_Fan napisał:
mam nadzieje ze to nie idzie z naszych podatkow
Z budzetu przewidzianego na modernizacje i usprawnianie sieci teleinformatycznej w danym urzędzie oraz zakup sprzętu i akcesoriów do uzytku codziennego, a skąd ta forsa? nie wiem i nie chce wiedziec ;)
Proponuje koniec OFFTOPa
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
a stad ze to jest do firmy a nie do domu, pies to ... jak jest to firma prywatna, ale jak jest to panstwowa, to mi sie nie podoba ze duzo osob okrada w ten sposob nasz wszystkich, to sie tyczy tych wszystkich .... ktorzy to wynosza rozne rzeczy do domu.
 
Do góry