SONY rezygnuje z 3D?

bakra

New member
Wyczytałam że Sony zapowiedziało że nie inwestuje w technologię 3D w swoich TV. Opinia osoby na stronie euro.com.pl która kupiła Sony KDL-60W855B. Myślę o zakupie TV z 3D w takim układzie muszę z czegoś zrezygnować :sad:
 

Ramlesa

New member
Ja bym się nie zmartwił :) Ale sądząc po ilości materiałów 3D w obrocie myślę że informacja wyssana z .......
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A to nie było tak zawsze - że niższe serie tv były bez 3d ? Mi się wydaję że tak było..
 

bakra

New member
Pytanie nie jest bez podstawy. Wyczytałam że do modelu Sony KDL-55W805C nie są dołączone do zestawu okulary 3D a przecież telewizor obsługuje ten format. Jeżeli firma ma zamiar zrezygnować to może wycofać się ze wsparcia TV. Są tutaj osoby które są na bieżąco z informacjami. Chcę mieć 3D a w takim układzie powinnam wykluczyć SONY.
 

collider

New member
Bez reklam
Panasonic tez oferowal modele bez okularow i co? 3D to gadzet a jak to z gadzetami jedych ciesza a dla innych sa zbednym wymyslem. Mysle, ze najwiekszym problemem sa ceny filmow, ktore sa z reguly drozsze od "normalnych" wydan. Samo 3D jak dla mnie to fajna zabawa. Malo tego, niektore filmy gdy obejrzec je w 2D i 3D ewidentnie zyskuja przy tym drugim np. Hobbit. Czy Sony porzuci 3D? Watpie. Dopoki ktos wydaje filmy to zadna firma nie zrezygnuje z ewentualnych dochodow.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Pytanie nie jest bez podstawy. Wyczytałam że do modelu Sony KDL-55W805C nie są dołączone do zestawu okulary 3D a przecież telewizor obsługuje ten format. Jeżeli firma ma zamiar zrezygnować to może wycofać się ze wsparcia TV. Są tutaj osoby które są na bieżąco z informacjami. Chcę mieć 3D a w takim układzie powinnam wykluczyć SONY.

Koleżanko nawet droższe modele nie mają okularów w zestawie z tego roku. Podobnie jest u Samsunga...
Panasonic tez oferowal modele bez okularow i co? 3D to gadzet a jak to z gadzetami jedych ciesza a dla innych sa zbednym wymyslem. Mysle, ze najwiekszym problemem sa ceny filmow, ktore sa z reguly drozsze od "normalnych" wydan. Samo 3D jak dla mnie to fajna zabawa. Malo tego, niektore filmy gdy obejrzec je w 2D i 3D ewidentnie zyskuja przy tym drugim np. Hobbit. Czy Sony porzuci 3D? Watpie. Dopoki ktos wydaje filmy to zadna firma nie zrezygnuje z ewentualnych dochodow.

Też tak myślę a tym bardziej że gro wydań filmów w niektórych regionach wychodzi wyłącznie z zestawie 2d/3d....


Ramlesa już poprawiłem - dzięki :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry