SONY RDR HX 950 vs Panasonic DMR-EH68 vs LG RH299H 400GB

mario_p

Member
Mam dylemat co wybrać (SONY RDR HX 950, Panasonic DMR-EH68 LG RH299H 400GB), nie wiem co jest ważne w ich parametrach aby decydowało o zakupie (ceny porównywalne).
Chcę nagrywarkę głównie do przegrywania starych kaset typu VHS, Video8, nowych MiniDV itp, oraz do nagrywania z tv.
Czy istnieje jakiś sposób aby wgrać na dysk którejś z ww nagrywarek pliki z kam JVC w formacie .TOD i ich nagranie w jakimś "normalnym" systemie na płytę?
Moż ktoś się wypowie i mnie ukierunkuje na konkretny model bo ja kompletnie nie mogę się zdecydować:confused:, może jakiś inny model i dlaczego?
 

tomas26

New member
wiec tak najbardziej bym polecam Pioneera a z tych to sony bo sam posiadam i tez przegrywałem z VHS i Video8, nowych MiniDV i działało bez problemu a panasonic i LG chciałem kiedyś ale nie polecam gdyż mają wiele ograniczeń,ale nie wypowiadam sie bo ich nie mialem.
 

gadzeciaz

Member
Bez reklam
a ja mam...

post obok ,,co wybrać,, tam dużo o panasonicu dmr eh68
tak jak w moim nick`u mam dwa modele tej firmy.
Nagrywam,przegrywam,edytuje i szybko i komfortowo umieszczam materiał na dvd.
Co chcę i z czego chcę,trzeba wykorzystać odpowiednie wejścia video lub przejściówki.
Ja jestem bardzo zadowolony,miałem LG i Samsunga ufff
już ich nie mam i odzyskałem zdrowie psychiczne:)
 
Ostatnia edycja:

robiz

New member
Ja moge polecić sony. mam co prawda model 750, ale jestem z niego bardzo zadowolony. Wszystkie funkcie sa intuicyjne. Zgrywanie z kamery po przez wejście DV za dotknięciem jedneo przycisku, bezproblemowe zgywanie starych kaset VHS, wejście usb do zgrywania muzyki i zdjęć itp. Bardzo cicho pracuje. Może jedynie przydalby sie troche wiekszy dysk ( mam 160 G ). Ceny Sony tez sa chyba konkurencyjne . Ci
 
Ostatnia edycja:
Do góry