Sony PS4 przybywa do Polski 29 listopada.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sony PS4 przybywa do Polski 29 listopada.

Sony zaprezentował wczoraj w Gamescon konsolę Playstation 4 . Poinformowali, że w Europie premiera będzie 29 listopada. Podano również spis ekskluzywnych gier - są naprawdę ciekawe.

ps4main_b_50797.jpg


Sony oficjalnie ogłosiło na Gamescon daty premiery PlayStation 4.
Pierwsza będzie 15 listopada w USA i Kanadzie, później w dniu 29 listopada w Europie.
Wraz z konsolą, która kosztować ma 399 €, podano tytuły gier, które ukażą się końca roku. Do listy tytułów, które zostały zebrane w poniższej tabeli, należy dodać 165 tytułów, które są obecnie w trakcie opracowywania, a która także ukażą się w przyszłym roku.

===========================================================
Tytuł gry............................Wydawca.........................Genre NBA ® 2K14

NBA ® 2K14........................2K Games ........................Sports sims
Call of Duty ®: Ghosts .........Activision ........................First person shooter
Skylanders Swap Force..........Activision.........................Platformówka Action
Need for Speed: Rivals .........Electronic Arts Inc .............Racing
Battlefield ™ 4 ....................Electronic Arts Inc.............First person shooter
Madden 25 .........................Electronic Arts Inc.............Sports sims
FIFA 14..............................Electronic Arts Inc..............Sports sims
NBA Live.............................Electronic Arts Inc.............Sports sims
Killzone™: Shadow Fall..........Sony Computer Entertainment Inc ...First person shooter
# DRIVECLUB ......................Sony Computer Entertainment Inc ...Racing
Knack................................Sony Computer Entertainment Inc ...Platformówka Action
Assassins Creed® Black Flag™...Ubisoft Entertainment ......Akcja
Watch_Dogs ™ ...................Ubisoft Entertainment ..........Akcja
Just Dance 2014..................Ubisoft Entertainment...........Muzyka i rytm
LEGO ® ™ Superbohaterowie
Marvela .............................Warner Bros Interactive Entertainment....Platformówka Action

=============================================================
Sony na niektóre z tych tytułów postanowiło zastosować ciekawą promocję.

Tych, którzy kupują wersję na PS3 będą mogli zrobić upgrade dla PS4 w obniżonej cenie Sony nie przewiduje ani listy tytułów, ani zakresu rabatu na konsole.

Ale Ci którzy zdecydują się poczekać i kupić konsolę w dniu promocji mogą otrzymać ciekawe dodatki.


magma.jpg

Oprócz tytułów Sony wprowadziło również dwie alternatywne wersje Dual Shock: ". Blue Wave" i "Magma Red".

Będą one dostępne do nabycia jako wyposażenie dodatkowe za 59 euro.
dday
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
250 zł za nowego pada, hmm :niewiem:
Mnie ciekawi co będzie w zestawie, pady, kamerka, inne? Wim, ze można już nabyc talony w przedsprzedaży, ale to roznie bywa
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja sie juz powoli szykuje moja czarnule do sprzedazy, zawsze to jakis grosz wpadnie, starczy moze na dodatkowego pada do PS4 :)
Z tym BF4 to nie wiem, czlowiek jak widzi te wszystkie BF, Cod'y na mocnym PC, to potem odpalajac ten sam tytul na PS4 nie bedzie juz takiego efektu WoW. Odpalam jeszcze GTA5 na PS3 i daje sobie spokoj z grami na pc i konsolach, do czasu premiery PS4.
 

MR.XYZ

New member
no nic trzeba troche jeszcze poczekac ale warto.
Swoje ps3 zostawiam bo jak widze za ile chodza na allegro to mi sie slabo robi
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Sama konsola to jeszcze nic, jak pomysle ile mnie kosztowaly "dilda" ladowarki do nich, dodatkowe pady + ladowarki stacjonarne, kamerki, nie wspominajac juz o drogich grach, to tez sie zastanawiam czy warto oddawac za bezcen, moze dam do jakiegos domu dziecka, dzieci beda miec wiecej radochy a to jest bezcenne, w przeciwienstwie do tych paru stowek.
 

pantomima

Banned
Jasne ze nie warto - wlasnie chodzi juz bardziej o kolekcje gier itp - za pare stow to wszystko oddac ? nie ma szans , zostawiac tez nie bardzo jest bo po co , nie wraca sie juz do tego - ja przed kupnem ps3 pozyczylem sobie na chwile jedynke , myslalem ze pogram jak kiedys ,ale wrzucilem ze 2 gry , pobawilem sie chwile i wylaczylem to .

Juz sie nie moge doczekac nfs w najnowszym wydaniu i nie mysle tu o tej premierze na ps3 ktora ma miec miejsce w listopadzie .
 
Ostatnia edycja:

pantomima

Banned
Majac ps4 zapomnisz szybko o trojce ,chyba ze tytuły na nowa konsole beda miały gorsza grywalnosc i wtedy come bak jak najbardziej realny ;-)ale gdzie tam beda miały gorsza grywalność...

Fajnie ,że wreszcie cena samej konsoli jest w końcu przyzwoita - 400 E to tak w sam raz ,z gierkami pewnie nic się nie zmieni ..
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja co prawda mam dwie szt. PS3, jedna w "salonie", druga w sypialni. W sypialni po to zeby sie nie nudzic jak "rodzina" przyjezdza, if you know what i mean :D
Fatke mam natomiast po tuningu, wychuchana, 640GB itp. i to chyba ona bedzie dogorywac do konca swoich dni. Chociaz, jak znam zycie, po zakupie PS4, fatka odejdzie w zapomnienie.
W przypadku PS4, czekam na DriveClub i obowiazkowo:
The Division PS4 Gameplay - YouTube
 
Ostatnia edycja:

jenson

Banned
No już nie mogę się***doczekać, x360 będzie miał kolegę***w postaci PS4 :) mam nadzieję, że po odpaleniu Killzone będę zbierał szczękę z podłogi :D

edit: czy wiadomo coś o kompatybilności starych kierownic, mam na myśli G25 logitecha
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie zapominaj, ze jeszcze GTA5 trzeba zaliczyc. To tez nie lada wydarzenie.
W planach tez GTA Somalia:
 

Attachments

  • gta_somalia_mod.jpg
    gta_somalia_mod.jpg
    121,4 KB · Wyś: 147
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Majac ps4 zapomnisz szybko o trojce
Chociaz, jak znam zycie, po zakupie PS4, fatka odejdzie w zapomnienie.
Wlasnie tak moze byc. Obecna jest bardzo glosna, nawet po SPA.
Dokladnie tak samo zrobilem z ekspresem do kawy. Po zakupie lepszego, stary wzialem do pokoju biurowego w nadziei, ze nie bede musial schodzic do kuchni. Nic z tego. Nowy robi znacznie lepszą kawę, wiec pogodzilem sie z lataniem tam i z powrotem, a stary na gorze nigdy nie byl uzywany ;)
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
ja poczekam aż obie konsole wyjdą i ocenię co mi pasuje. W sumie to mam jeszcze masę gier do przejścia na 360. Może lepiej się wstrzymam. Pewnie z czasem pojawią się ulepszone i poprawione wersje nowych konsol. Gry na stare ostro spadną z ceny i będę miał na razie co robić:)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Sama konsola to jeszcze nic, jak pomysle ile mnie kosztowaly "dilda" ladowarki do nich, dodatkowe pady + ladowarki stacjonarne, kamerki, nie wspominajac juz o drogich grach, to tez sie zastanawiam czy warto oddawac za bezcen, moze dam do jakiegos domu dziecka, dzieci beda miec wiecej radochy a to jest bezcenne, w przeciwienstwie do tych paru stowek.

Witam kolego szacun pelen za pomysl, ja tez tak robie co prawda z ciuszkami i nie tylko, ale tez oddaje do domu dziecka , szkoda wywalac skoro tam dzieci potrzebuja... takze kolego taka konsola na mikolaja jak najbardziej, a zobaczysz jak dzieci sie uciesza, nieocenione przezycie- mowie ci - lzy leca same...
A tak nawiasem mowiac nie wiesz czy gry beda chodzic z ps3 na ps4?
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam kolego szacun pelen za pomysl, ja tez tak robie co prawda z ciuszkami i nie tylko, ale tez oddaje do domu dziecka , szkoda wywalac skoro tam dzieci potrzebuja... takze kolego taka konsola na mikolaja jak najbardziej, a zobaczysz jak dzieci sie uciesza, nieocenione przezycie- mowie ci - lzy leca same...

W takim razie tez szacun, bo to piekna idea, ja jeszcze dozywiam dzieci, mam jakies dyplomy nawet za to, ale to nic dla mnie nie znaczy, a teraz pomysl ze te k....y (przepraszam, ale nie moge tego inaczej nazwac) kupuja fotele po kilkanascie tys.

A tak nawiasem mowiac nie wiesz czy gry beda chodzic z ps3 na ps4?

Niestety nie, bedzie uruchomiona usluga GAIKAI i wybrane gry beda strumieniowane z chmury, no ale to nie to samo co wrzucenie swojej plytki z PS3 do czytnika PS4.
 
Do góry