Sony pracuje nad smartfonem 6,44'' ?

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sony pracuje nad smartfonem 6,44''?

Czy to plotka, nie wiadomo ale wiarygodne źródła twierdzą, że wyścig po rozmiar wyświetlacza -trwa.
sovy_b_58180.jpg


Sony właśnie wprowadziło na rynek telefon Xperia Z, ale Sony nie zamierza zadowolić się wielkością 5' wyświetlacza. Nowy model pojawił się w sieci, a dokładniej na chińskim forum, który pokazuje matrycę odnoszącą się do linii Xperia Sony z wyświetlaczem 6,44''. Sony będzie (prawdopodobnie) produkować wyświetlacze Full HD modeli większych niż 5'' Xperia Z.
Choć zdjęcie zostało wycofane niemal natychmiast z oryginalnej strony to przedostało się do internetu.
Teraz trwają spekulacje czy zobaczymy taki model w Barcelonie ?
dday
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Jeszcze troszke to trzeba bedzie teczke nosic na tel. jak tak dalej pojdzie z rozmiarami smartfonow :)
lolek
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Kiedys pamietam byl trend na male telefony, sam zawsze w takie celowalem.
Dzis jest odwrotnie. Mysle ze w takie przekatne celuja konkretni klienci, jestem w stanie to zrozumiec, mini "prezentacje", bardziej przejrzyste aplikacje biznesowe itp. Natomiast nie rozumiem przecietnych uzytkownikow, juz s3 jest dosyc duzy, a co dopiero Note czy ten Sony.
Cieszy mnie fakt ze iP5 tutaj wcelowal sie fajnie, nie za duzy nie za maly, mam nadzieje ze nie pojda w przyszlosci obecnym trendem.
 

habbar

New member
nowy model musi sie różnic od starego , zeby ludzie kupowali i rożnica ta musi byc widoczna na pierwszy rzut oka........ najłatwiej jest więc dokładac na calach , ewentualnie jakis fajny kolor/kształt to tez zawsze robi wrażenie , bardziej niz rdzenie w procesorze, rozdzielczośc ekranu ilosc mega pixeli w aparacie itd. , bo w tym temacie nie kazdy widzi różnice....ale wielkosć ma swoje granice jak dla mnie 5"-6" to max ,a takie 6 + sam nie wiem......miał kiedys w ręku tablet samsunga 7" fakt ,ze ramka była spora , ale te 7'' to juz zdecydowanie przesada jak na telefon ........
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tez miałem, cudny telefonik. Potem z tego co pamiętam nastepca a raczej wersja "LUX" była Nokia 8810 - to był szpan dopiero :)
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Mowisz 15 lat temu? Ale ten czas leci, to juz nawet nie jest smieszne.
Takie dzieciaki po "nascie" lat nawet nie wiedza o czym piszemy.
 

przemo73

New member
Bez reklam
Szczytem moich marzeń była nokia 7110. Otwietana jak w Matrixie. Ale byłem dumny że ją mam.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
 

xeo151

New member
Bez reklam
Mam malutką Xperię Go i jest dla mnie w sam raz. Wygodnie nosi się w pokrowcu na pasku i jak trzeba zmieści się w kieszeni. Takie smartfony zbliżają się już rozmiarami do tabletów, przecież nie tędy droga ...
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP

Bardzo fajny filmik.
W temacie jeszcze:
Vienio feat. Hades - Nowe Bloki - YouTube
Nie slucham Polskiego HH, ale tutaj tekst to strzal w 10, chyba jedyna Polska nuta gdzie nie biadola jakie to ciezkie zycie psudo gangstera pod blokiem.

Co do telefonu, ja mialem 8110 zwalo sie to "banan" idealnie lezal w tylnej kieszeni, tylko zawsze zastanawialem sie dlaczego moj nie otwieral automatycznie klapki jak w Matrixie :)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Faktycznie, tekst jakby znajmoy :D
Banana tez pamietam ;) To były czasy. Kazdym nowym telefonem cieszylem sie jak dziecko ;) Choc najwieksze emocje pamietam z 3210 - pierwszy bez antenki z wiadomosciami obrazkowymi. Dlugo nie chcialem sie z nim rozstac, do momentu kiedy nie wytrzymal lądowania o beton. Potem chyba 8210 - wlsaciwie to samo, tylko miniatura, cos tam jeszcze miala, ale nie pamietam co.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
No wlasnie, ciekawe kto tak zboczyl z tematu :)

6310i w gabinetowym stanie do dziś kosztuje 500zl.
"Ludzie interesu" - starszej daty nie tkna innego telefonu po dzień dzisiejszy.
 
Do góry