Sony OLED TV czyli od przybytku głowa ....boli ?

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sony OLED TV czyli od przybytku głowa ....boli ?

OLED TV

Sony OLED prototyp TV

Wczoraj pisaliśmy, że być może Sony rozpocznie współpracę nad Oled TV z firmą Panasonic.
Obie firmy chcą udostępniać swoje technologie, z zamiarem rozpoczęcia produkcji telewizorów w 2015 roku.

Wcześniej pisaliśmy, że Sony podpisało wstępną umowę o współpracy z firmą AUO na temat OLED TV. A jeszcze wcześniej podano informację, że Sony będzie kupowało matryce do Oled TV od Samsunga.

Nawiązana została też współpraca z LG w sprawie telewizorów z systemem pasywnym i rozmawiano też o .... OLED TV.

Tyle srok za ogon nie ciągnie żadna firma.


Mam nadzieję, że dowiemy się wkrótce, kto jest prawdziwym partnerem firmy Sony na telewizory OLED ?
oled-info
 

marcinkoleksl

New member
sony nie ma kasy?

to nie sraczka, to padaczka. tak robiąc, tylko spowodują znikniecie tej firmy z rynku. kasy nie maja, a ostatnio czytałem, ze przejęli tam jakaś znowu wytwornie... japan to japan.
a, mam:
Komisja Europejska rozpatrzyła propozycję przejęcia kontroli nad korporacją EMI Group przez spółkę tworzoną przez Sony USA oraz Mubadala Development Company PJSC, inwestora posiadającego swoją siedzibę w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Początkowo wątpliwości budziła możliwość wpływu wartej 2,2 miliarda dolarów transakcji na spadek konkurencyjności na rynku europejskim.
 

kkdrg

New member
Bez reklam
Może chcą się w ten sposób tego pozbyć.
Moim zdaniem Sony zamiast się tak miotać powinno sprzedać część biznesu i skupić się na dwóch trzech segmentach. Takie robienie wszystkiego to tylko mnożenie kosztów. No i nie 120 modeli różniących się kształtem włącznika zasilania tylko kilka przemyślanych produktów "mocnych" w określonych parametrach.
Wystarczy popatrzeć na kilka firm, które sobie doskonale radzą w ten sposób Apple, Canon (też mieli tsunami) itd.
Póki co te ich działania są dla mnie zupełnie niezrozumiałe. Tak to się może zachowywać Panna na wydaniu z dużym posagiem, a nie już nie pierwszej młodości wdowa, która ma kierdel dzieci do utrzymania ;).
 
Do góry