sony klv- s lub v32a10e czy loewe

dannyp

New member
Witam;
Właśnie jestem na etapie wybory LCD i zwracam się do szanownych forumowiczów o pomoc i wskazówki, które mogą uchronić mnie przed popełnienem grubego błędu. Moim głównym celem jest osiągnięcie jak najlepszej współpracy z PC-tem. Karta graf. Geforce 6600 GT z DVI-I i creative audigy-2 z wyjsciem cyfrowym. Na razie nie mam i w najbliższej przyszłości nie planuję zestawu kina domowego. Co chiałbym uzyskać:
1. MOżliwośc obejrzenia kilku seriali których jestem fanem:) w HDTV (lost czy 24)
2. Podłączenia cyfrowej kablówki aster city
3. Odbioru z tamtąd HD o ile kiedyś będzie
4. Oddać się przyjemności paru gier komp. na dużym ekranie

I troche OT. Jeżeli zdecyduję sie dodatkowo na zestaw to czy można cyfrowy sygnał audio wyexportować jakoś na taki zestaw.

Moje typy po kilkudniowym szperaniu:
1. Sony bravia wersja S lub V jakoś nie mogę doczytać się różnic poza ceną
2. Loewe Xelos lub Concept


Mam nadzieję że dośc precyzyjnie okreśłiłem moje laickie potrzeby. Jeżeli jest coś jeszcze na co powinienem zwrócić uwagę oprócz subiektywnej oceny jakości obrazu, której dokonam po zawężeniu wyboru do 3 modeli, to nie krępujcie się :).

Za pomoc i wskazówki z góry dzięki.
Daniel
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Sony Bravia seria V - to inne chasis , szybsze procesory ruchu,lepsza znacznie jakość odbioru,
Loewe Xelos - większa głębia obrazu, lepsza czerń, znacznie lepsze wyposażenie - przy dobrych filmach efekty 3 D

Kino domowe podłaczysz światłowodem

w Tej klasie cenowej masz jeszcze
Sharp 32 GD 7
JVC 32 S 60
wszystkie telewizory spełniaja Twoje oczekiwania
sam ocenisz to najlepiej
pozdrawiam
 

dannyp

New member
A czas reakcji matryc ?

Nie mogę znaleźć dla Xelosa czasu reakcji matrycy(jeden ze sklepów podał 14 ms :confused: ), Bravia chwali się 8ms, więc tu nie powinienem mieć kłopotów ze smużeniem gdybym chciał pograć. Chyba wybór padnie tu.
 
Do góry