Sony ke55xh9005 a soundbar problem

Sebran

New member
Witam zakupiłem tv sony ke55xh9005 i z moim soundbarem creative stage 2.1 niechce dobrze działać, rozłącza cały czas, ale mniejsza z tym bo i tak chce nowego soundbara z dolby atmos i tu pytanie czy samsung q800t bedzię działał normalnie po hdmi earc? Lub sony ht g700? Na czytałem się że dużo ludzi miało problem z tym tv i soundbarami.
I jeszcze druga sprawa czemu przy podłączeniu tego tv do pc z kartą rtx3070 przy 120hz obraz jest rozmazany czcionki nie czytelne przy 60 Hz jest normalnie, podłączone kablem hdmi 2.1 .Wersja softu PKG6.0466.0059EUA Czy poprostu ten tv to shit totalny
Dziękuję za odpowiedzi
 

Sebran

New member
Kurde ale się wpakowałem na mine ani zwrócić bo na raty a byłem pewny że jak matryca 120hz i hdmi 2.1 to będzie śmigać, mogłem poczytać Polak zawsze mądry po szkodzie. No nic pr,ynajmniej obraz ładny w tv I w 60hz w porównaniu do mojego poprzedniego thomson uc6406 czy jakoś tak. Doradził by ktoś jeszcze w sprawie soundbara bo też chcę wziasc na raty i jak nie będzie działał to będzie lipa totalna a z tym tv to juz niewiem czego się spodziewac
 

SharpFTW

New member
Sam mam ogromne przeboje z badziewiem od Sony i już nie kupię od tej firmy.

Dla mnie oni są gorsi od tzw. chińszczyzny, bo taką łatwiej wymienić. Te chińskie firmy nie traktują klientów aż tak źle, jak Sony, które chyba myśli, że ta marka daje im licencję na zabijanie.

Ja soundbarów ogólnie nie polecam. Kup sobie porządny wzmacniacz i dobre retro kolumny z jakimś subwooferem. Lepsze od tego badziewia pakowanego w soundbary, wierz mi. Nie napalaj się na te wszystkie znaczki różnych systemów audio. Nawet miksowanie w dół do stereo brzmi lepiej na porządnych kolumnach, niż 5.1 na soundbarze z marketu.
 
Ostatnia edycja:

Sebran

New member
Wiesz wolał bym soundbara z tego powodu że mieszkam w kawalerce 23m i niema miejsca na nic totalnie a nie zanosi się na przeprowadzkę
 

SharpFTW

New member
Wiesz wolał bym soundbara z tego powodu że mieszkam w kawalerce 23m i niema miejsca na nic totalnie a nie zanosi się na przeprowadzkę
Rozumiem Cię, ale będziesz miał problemy z HDMI 2.1 w tym TV, a to przenosi także audio. Nie podejmuję się polecania soundbara do tego badziewia od Sony.
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Ale o czym tu piszecie?? Są problemy z tym tv ale napewno nie że 120 Hz!!

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 

SharpFTW

New member
Ale o czym tu piszecie?? Są problemy z tym tv ale napewno nie że 120 Hz!!
Ten model ma rozmaz przy 1080p i 4K w 120 Hz. Sony w 2020 roku wydało oświadczenie, że nie mogą tego naprawić żadną aktualizacją.

Źródło: https://www.rtings.com/tv/discussions/g7fpDu1vJV2Y3XZp/hdmi-2-1-4k-120hz-blur-bug

blurry-text-closeup-large.jpg
 
Ostatnia edycja:
Do góry